2726
چه قدر سخت، ما هم خونه که درست کردیم تا چند سال اوضاع اقتصادی مون خیلی بد بود تاره بعد 6 سال بدهی ها ...

ان شالله مشکلات همه حل بشه.فقط دعام کنید.ن چند تا بوده رفتم جواب درسی نمیدن.

میشه برا خوشبختم صلوات بفرستید این نوشته ها پایین رو پاک نکردم که یادم بمونه امروز ۱۴۰۲/۴/۱۱ خبر خوش بارداریم بود ، برا همه منتظران دعا میکنم خدا حاجت رواشون کنه ، برا تو دلیم برا سلامتیش صلوات بفرستید . تیکر بارداری واسه دلخوشیم زدم از امروز ۱۴۰۲/۲/۲۴ منتظر معجزه خداوند هستم برام دعا کنید خداوند ب منم فرزندانی سالم و صالح عطا کنه خدایا من خیلی جاها الوعده وفا کردم ، تو گفتی ی قدم بیام تو ده قدم میای، اما انکار من ده قدم هم بیشتر اومدم پس تو کجایی خدای من 
اره واقعا بعضیا خیلی دلگرمی میدن.

عزیزم منم با هیچی زندگیمون را شروع کردیم نگم برات که حتی مادرم که دو تا خونه به اسمش بود یک ریال خرج جهیزیه نداد پدرم هم فوت شده بود حتی ارثم را نداد که باهاش جهیزیه بگیرم. اوضاع مالی خونواده همسرم هم افتضاح بود شوهرم هم خودش دانشجو بود سربازی هم نرفته بود. فقط یک میلیون داشتم نگم که به چه سختی جمع کرده بودم چهار تکه واجب را گرفتم حتی یک پتو و دو تا بالش را از خونه خودمون از رختخواب های مهمون برداشتم. نگم برات که اشکام نمیزاره. عروسی هم نگرفتیم پول سفر ماه عسل هم نداشتیم الکی به اطرافیان نفهمم گفتیم رفتیم ماه عسل. با بدبختی شروع کردیم. هیچ وقت از مادرم نمیگذرم هیچ وقت حلالش نمیکنم چرا که مسئولیت بچه ای که به دنیا آورد هیچ وقت به گردن نگرفت. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی بار ب من گف تو ک نمیتونسی جهیزیه فراهم کنی چرا منو قبدل کردی. راستم میگه کاش مجرد میموند ...

مردا خیلی پرو هستن.مردای بدرد نخور.انگار همه چی ب جهاز.انسانیت مرده.شغل شوهرتون چیه

کاش مثل قبل بود ابجی.الان تا جهاز نبری خونه شوهر.شوهر نمیدن.همش خانواده شوهر غر میزنن.چ میدونم.

با شوهرت بشین حرف بزن بگو شرایط اینجوریه بیا دست ب دست هم بدیم یکمش تو بگیر یکمشم  من کسی ندونه

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴
2728

[QUOTE=185585812]مردا خیلی پرو هستن.مردای بدرد نخور.انگار همه چی ب جهاز.انسانیت مرده.شغل شوهرتون چیه[/QUOTEQUOمیکانیک

میشه برا خوشبختم صلوات بفرستید این نوشته ها پایین رو پاک نکردم که یادم بمونه امروز ۱۴۰۲/۴/۱۱ خبر خوش بارداریم بود ، برا همه منتظران دعا میکنم خدا حاجت رواشون کنه ، برا تو دلیم برا سلامتیش صلوات بفرستید . تیکر بارداری واسه دلخوشیم زدم از امروز ۱۴۰۲/۲/۲۴ منتظر معجزه خداوند هستم برام دعا کنید خداوند ب منم فرزندانی سالم و صالح عطا کنه خدایا من خیلی جاها الوعده وفا کردم ، تو گفتی ی قدم بیام تو ده قدم میای، اما انکار من ده قدم هم بیشتر اومدم پس تو کجایی خدای من 
درخواست دوستیمو قبول کن. 

من یاد ندارم چطوری؟

ی بار ب من گف تو ک نمیتونسی جهیزیه فراهم کنی چرا منو قبدل کردی. راستم میگه کاش مجرد میموند ...

بگو فقط بخاطر جهیزیه منو قبول مبکنی؟

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴
عزیزم منم با هیچی زندگیمون را شروع کردیم نگم برات که حتی مادرم که دو تا خونه به اسمش بود یک ریال خرج ...

واقعا ی سری از خانواده ها ظالمن با اینکه دارن کمک نمیکنن.دلم ب درد میاد

عزيزدلم يكم اعتماد بنفس داشته باش نزار بزنن تو سرت اول زندگيت

به خانواده شوهرت بگو شما مگه چه گلي به سر پسرتون زديد !!!بگو شما هروقت خونه براش خريديد اونوقت از من توقع جهاز انچناني و سر موعد داشته باشيد

بعدم شوهرت مگه پول تو جيبيشو از باباش ميگيره

خب بهش بگو من زنتم قراره برا خودمون وستيل بخرم خب تو هم كمك كن يني چي كه رسمه همه رو شما ببري!!!چه رسماي بيخود

محكمممم باش

اول خدا داري بعدم وام بگير بعدم محكم باش نزار تحقيرت كنن

من نميدونم كجاي كدوم كتابي نوشته جهاز وظيفه دختره

عزیزم خودتو سرزنش نکن تو این‌گرونی و وضعیت جامعه خانواده همسرت توقع زیادی ازت دارن باید شوهرت پشتت باشه و ازت حمایت کنه اگه ارزش شما رو به چند تیکه چوب و تخته جهاز میدونن الان تکلیفتو روشن کنی خیلی بهتره نمیخوام ته دلتو خالی کنم یا خدایی نکرده زندگیت خراب شه اما اعتماد به نفس داشته باش و ارزش خودتو حفظ کن بگو اگه بخاطر من مراسم عقب افتاده همون بهتر که برگزار نشه اگه شوهرت دوست داشته باشه و براش مهم باشی نمیتونه ناراحتتیو ببینه و سریع همه چیو درست میکنه.مطمعن باش بعدا با جهازم بری بازم حرف دارن که بزنن میگن اره کلی طول کشید و معطل جهاز شدیم نزار از الان بهت بی احترامی بشه

عزیزم منم با هیچی زندگیمون را شروع کردیم نگم برات که حتی مادرم که دو تا خونه به اسمش بود یک ریال خرج ...

چقدر سخت.

من واقعا خانواده ام ندارن زیر قرض و وام هستن.خیلی .

خدا ب ههمون کمکم کنه .کاش اصلا جهیزیه نمیبردیم

واقعا ی سری از خانواده ها ظالمن با اینکه دارن کمک نمیکنن.دلم ب درد میاد

ظالم میخوای فقط مادرمن. الان 22 سال از فوت بابام گذشته هنوز ارثم را نمیده. از وقتی ازدواج کردم یکبار خونه اش دعوتم نکرده. اصلا در کل وجودش حس مادری وجود نداره. شاید باور نکنی هر وقت جایی اسم مادر میاد بغض گلوم را میگیره هر مادر و دختری را با هم میبینم که با هم خوبن حسودیم میشه...

عزیزم خودتو سرزنش نکن تو این‌گرونی و وضعیت جامعه خانواده همسرت توقع زیادی ازت دارن باید شوهرت پشتت ب ...

احتمال زباد جدا بشم ب خود شوهرمم گفتم.اخه همش بحث داریم

2706