2703
2553
غصه نخور یه خانمی میشناسم اونم دوسال عقد بود راهی نداشت رفت موسسه خیریه درخواست داد سه تا وسیله بزرگ ...

من حتی شانس ندارم ک خیری گیرم بیاد خیلی موسسه هارفتم هیچکدوم جواب درسی ندادن.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا خوشبختم صلوات بفرستید این نوشته ها پایین رو پاک نکردم که یادم بمونه امروز ۱۴۰۲/۴/۱۱ خبر خوش بارداریم بود ، برا همه منتظران دعا میکنم خدا حاجت رواشون کنه ، برا تو دلیم برا سلامتیش صلوات بفرستید . تیکر بارداری واسه دلخوشیم زدم از امروز ۱۴۰۲/۲/۲۴ منتظر معجزه خداوند هستم برام دعا کنید خداوند ب منم فرزندانی سالم و صالح عطا کنه خدایا من خیلی جاها الوعده وفا کردم ، تو گفتی ی قدم بیام تو ده قدم میای، اما انکار من ده قدم هم بیشتر اومدم پس تو کجایی خدای من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم عقدم.

برقی  توستر،آبمیوه گیرمخلوط کن،همزن،پلوپزچندکاره که هم کارسرخ کن میکنه هم زودپزبرقی هم آرام پز.خردکن،جاروبرقی،اتو

سرویس چینی

سرویس قاشق چنگال

سرویس قابلمه وخورده ریزای آشپزخونه

یه تخته فرش

تخت خواب وناهارخوری ومبل

2456
2714
من حتی شانس ندارم ک خیری گیرم بیاد خیلی موسسه هارفتم هیچکدوم جواب درسی ندادن.

حالا آگهی رو هم امتحان کن به خدا من خودم خیلی گرفتارم الان خیلی ناراحتم کاش داشتم حداقل دوتا وسیله برات کادو میگرفتم خواهر جون

بدترین حالت اینه که ازچشمت بیفته ولی ازدلت نه قشنگ سرویس میشی
هر شب سوره ی واقعه بخون.  حتما یه چیزایی گرفتی؟ این طور نیست؟

ن هیچی .جز وسایل چوبم ک فامیلمون برا خونمون ک درس کردیم اوردن.ک مامانم اونا رو گذاشه رو جهازم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا خوشبختم صلوات بفرستید این نوشته ها پایین رو پاک نکردم که یادم بمونه امروز ۱۴۰۲/۴/۱۱ خبر خوش بارداریم بود ، برا همه منتظران دعا میکنم خدا حاجت رواشون کنه ، برا تو دلیم برا سلامتیش صلوات بفرستید . تیکر بارداری واسه دلخوشیم زدم از امروز ۱۴۰۲/۲/۲۴ منتظر معجزه خداوند هستم برام دعا کنید خداوند ب منم فرزندانی سالم و صالح عطا کنه خدایا من خیلی جاها الوعده وفا کردم ، تو گفتی ی قدم بیام تو ده قدم میای، اما انکار من ده قدم هم بیشتر اومدم پس تو کجایی خدای من 
حالا آگهی رو هم امتحان کن به خدا من خودم خیلی گرفتارم الان خیلی ناراحتم کاش داشتم حداقل دوتا وسیله ب ...

فدات بشم گلم.فوقش جدا میشم و مجرد میمونم.همینجوری اینقد خانواده شوهرم و خود شوهرم جدیدا ایتقد بد شده.

نمیدونم شاید کلا جدا بشم ک جهیزیه ندارم.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر دل مهربونی داری شما.همین ک گفتین انگارگرفتین واسش

اره واقعا بعضیا خیلی دلگرمی میدن.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706