2137
2106
اره اونم خیلی نداره.ولی کلا ی مدت با من لج شده خانوادش از بس تو گوشاش میخونن

لج نشده. دوران عقد خیلی بده شوهرت بیشتر با اونهاس تا با تو بنابراین تاثیر گذاری اونها بیشتره.از طرفی هم احتمالا تو به دلیل دغدغه مالی روحیه ات خیلی خوب نیست تا باهاش  خوب رفتار کنی. اینها دست به دست هم میده روابط را خراب میکنه. تلاش کن زودتر بهم برسین

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

این حرفا چیه. اگه جای من بودی چکار میکردی اگه خونواده ات داشتن و بهت نمیدادن چه حسی داشتی. عزیزم برو ...

اره میگه تو حالا اینقد اینجدری هسی فرداتو زندگیمون کلا از پا افتادی دیگه از تظر روحیه.

اره واقعا سخته خانداده داشه باشن و ندن خیلی سخته

2149
یه سوال خونواده ات چی میگن؟ آخه من یه فامیل داریم خیلی زیر بار قرض بودن ولی برای جهیزیه دخترش هیچی ک ...

خانوادمم همش میگن با شوهرت بحث نکن تلاشمونو میکنیم برات جهاز میکنبم.ولی ب من دلداری میدن ولی واما خودشون عقب میفته نمیتونن بدن.نمیدونم 

2050
به فکر هستن؟ مثلا تکه تکه چیزی میگیرن؟

هنوز ک نتوتستن بکیرن.خیلی دوس دارن بگیرن خیلی ولی هنوز نتونستن.مامانم میخاد یخجالمونو بفروشه برام جهاز کنه.چ میدونم ولش ابجی سرم در میاد وقی ب این چیزا فک میکنم

الان حدود 7 ماهی میشه

خوب دیر نشده. طوری گفتی میگن ازدواج کنین گفتم چند سال شده. پس وقت داری برو دنبال کار و وام ازدواج. خونواده ات را هم زیر فشار نزارولی نگو نمیخوام. بالاخره بچه شونی باید به فکرت باشن

2143
2051