2726
رفته بودیم پارک برای شام من گوجه برای کباب کردن یادم رفت ببرم ، تعداد مردها هم خیلی زیاد بود هی غر م ...

حالا با گوجه هاشون خوردن؟😁😅

موسیقی دردیم و سزاوار سکوتیم          وقتـے ارزش زیادۍ قائل بشـے براۍِ کسۍ که لیاقتش‌و نداره ضربه اۍ میخورۍ که انتظارش‌وندارۍ !                                    من همونیم که اگه بغلش کنـے محکم‌تر بغلت می‌کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بارم خواهرم رفته  رنگ بخره میگفت به یارو گفتم مشکی 

میگفت فروشنده کلید کرده بود هی کر پلاغی فلان مارک و دارم 

کر پلاغی فلان مارک و دارم

وای میگفت دیگه مرده بودم🤣

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
رفته بودیم پارک برای شام من گوجه برای کباب کردن یادم رفت ببرم ، تعداد مردها هم خیلی زیاد بود هی غر م ...

واییییییییییییییییی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ننم میگه یره چقد موخسبی خیکی میری ایجوری درست نی  من به فدای مشهد
2728
رفتم حموم. تواون فاصله همسرورفیقش اومده بودن منم نمیدونستم باحوله اومدم جلوی دوستش😐😐😐هروقت یادش م ...

😨😨

موسیقی دردیم و سزاوار سکوتیم          وقتـے ارزش زیادۍ قائل بشـے براۍِ کسۍ که لیاقتش‌و نداره ضربه اۍ میخورۍ که انتظارش‌وندارۍ !                                    من همونیم که اگه بغلش کنـے محکم‌تر بغلت می‌کنه 
یه بارم خواهرم رفته  رنگ بخره میگفت به یارو گفتم مشکی  میگفت فروشنده کلید کرده بود هی کر ...

😂😂

سلام💖یه بار پدر من به عنوان بزرگتر توی یه جلسه خواستگاری بودن بعد از داماد میپرسن پدر در حیات هستن؟دامادم میگه نه پدرم توی باغ هستن😂😂😂

منبع کانال سوتی

دیدم که آدمی میتواند شفای آدمی باشد...🍃❤️
نه دیگه بیچاره ها اگه چیزی هم کم بود دیگه نگفتن    

😂😂

وسط حال نشسته بووم پشت به در امتحان داشتم اهنگم گذاشته بودم😂 هدفن تو گوشم تو کتاب دنباا جواب میگشتم صبح بود موهامو شونه نکرده بودم اصلا ی وضعی 😂 ی دفعه مهمون اومده پشت من نشسته من همش سرمو تکون میدم تو کتاب دنبال جوابم 😂پسر داییم زد رو شونم فک کردم مامانم گفتم ول کن امتحان دارم اونم با جیغ ی دفعه اومد نشست جلوم 😂 همی طور نگاش میکردم سرمو برگردوندم خاله اینامم هستن با دایی ۲ تا پا داشتم دو تا دیگم قرض کردم الفراررر 

روم نشد برم تو حال دیگ😁

رفتم خونه مامانم پیش داداش کوچیکم بودم داشت درس می‌نوشت مامانم صدام کرد گفت داره چی مینویسه به جا خو ...

😂😂

چندسال پیش سیزده بدر  بیرون بودیم. خلاصه سر ظهر زنداییم با اعتماد بنفس کامل صداش رو برد بالا گفت خب مردا وقتشه بلندشید  سیخ کنید 

قیافه من 🙄

بقیه 🤕

مرداد😐

داییم 😏

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم
2706