2726

قبل رفتن به ارایشگاه و عروسی عمم به موهام عنبر نسا زدم چون تو اینرنت خونده بودم برای مو خوبه لخت میکنتش بعدش که رفتم آرایشگاه دیگه واویلا😖😂

ننم میگه یره چقد موخسبی خیکی میری ایجوری درست نی  من به فدای مشهد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قبل رفتن به ارایشگاه و عروسی عمم به موهام عنبر نسا زدم چون تو اینرنت خونده بودم برای مو خوبه لخت میک ...

مردم از خنده خدا خیرت بده چه کاری کردی

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

به برادر شوهرم تو خونه ی خودش گفتم خوش اومدین یه بارم نزدیک بود بیفتم  تو بغلش😅🤣

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨

سوار تاکسی شدم ی خانم و آقایم سوار شدن .بعد پیاده شدنی آقاههگفت واسه خانمم حساب کردم بعد من بلند گفتم نهههه  خودم خساب میکنم بعد فهمیدم اون خانمه رو میگفت نه من😐تا چند ماه یادم میومد خودمو فحش میدادم 😑اصلا نمیدونم خودمو چی فرض کردم که ی آقا غریبه بیاد پول تاکسیمو بده😐😂

سوار تاکسی شدم ی خانم و آقایم سوار شدن .بعد پیاده شدنی آقاههگفت واسه خانمم حساب کردم بعد من بلند گفت ...

😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣خدا هیچکسو اینطوری ضایع نکنه

امییین😂

ننم میگه یره چقد موخسبی خیکی میری ایجوری درست نی  من به فدای مشهد
بگو عزیزم😂

یه بار یکیشو تو ی تاپیک گفتم که مثلا خنده دار باشه بجاش اومدن بهم گفتن اخی🤣🤣🤣دیگه عمق فاجعه رو حس کن 

لطفا ظاهر هلو باطن لولو نباشیم😁تحمل شنیدن نظر مخالف رو نداری؟ ی نفس آروم بکش
2706