2733
2734

قبل رفتن به ارایشگاه و عروسی عمم به موهام عنبر نسا زدم چون تو اینرنت خونده بودم برای مو خوبه لخت میکنتش بعدش که رفتم آرایشگاه دیگه واویلا😖😂

ننم میگه یره چقد موخسبی خیکی میری ایجوری درست نی  من به فدای مشهد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
قبل رفتن به ارایشگاه و عروسی عمم به موهام عنبر نسا زدم چون تو اینرنت خونده بودم برای مو خوبه لخت میک ...

مردم از خنده خدا خیرت بده چه کاری کردی

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2738

به برادر شوهرم تو خونه ی خودش گفتم خوش اومدین یه بارم نزدیک بود بیفتم  تو بغلش😅🤣

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨

سوار تاکسی شدم ی خانم و آقایم سوار شدن .بعد پیاده شدنی آقاههگفت واسه خانمم حساب کردم بعد من بلند گفتم نهههه  خودم خساب میکنم بعد فهمیدم اون خانمه رو میگفت نه من😐تا چند ماه یادم میومد خودمو فحش میدادم 😑اصلا نمیدونم خودمو چی فرض کردم که ی آقا غریبه بیاد پول تاکسیمو بده😐😂

سوار تاکسی شدم ی خانم و آقایم سوار شدن .بعد پیاده شدنی آقاههگفت واسه خانمم حساب کردم بعد من بلند گفت ...

😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣خدا هیچکسو اینطوری ضایع نکنه

امییین😂

ننم میگه یره چقد موخسبی خیکی میری ایجوری درست نی  من به فدای مشهد
بگو عزیزم😂

یه بار یکیشو تو ی تاپیک گفتم که مثلا خنده دار باشه بجاش اومدن بهم گفتن اخی🤣🤣🤣دیگه عمق فاجعه رو حس کن 

لطفا ظاهر هلو باطن لولو نباشیم😁تحمل شنیدن نظر مخالف رو نداری؟ ی نفس آروم بکش
2706