2058
2047
عنوان

دیروز تو اینه ی نگا ب خودم انداختم دیدم جلو لباسم خیلی ضایعس

| مشاهده متن کامل بحث + 3136 بازدید | 146 پست
من خودمم شبیع توعم با این تفاوت ک شبا اون تابیو میپوشم ک پشتش بازع گاهی میام میرم اشپزخونه آخر ش ...

خب دیگه فکرنمیکنم زیاد مشکلی باشه

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانت فدای قلب کوچولوت بشه 😍
سخت نگیر یه بنده خدایی میشناسم اینجور مواقع دور گردنش تو خونه شال میذاره والا من اگه پسر بودم بیشتر ...

ن این مدلی نیستیم

ولی دفعه اول بود دیدم تو این لباسم نقش و نگار لباس زیرم قالب انداخته بود

خیلی جوری بود

فک کنم رو لباس سوتین بسته بودم سنگین تر بودم😂

فروش ویژه ادکلن پریما

من داداشم کوچیکه 

ولی جلوی بابام راحتم با نیم تنه و شورتک میگردم تو خونه 

داداشمم بزرگ بود فرقی نمیکرد باز همینه

پروفااایلم عکس خودمه💕🇹🇯بژژژژی کورد🇹🇯داداشام مَردای کوچولوی زندگیم😍💋نیکان و کیان💋💋💋خوشبختی یعنی مامانت بهترررین رفیق زندگیت باشه عاشقتم تولههه💋❤️❤️❤️💕
2032
شورتک مثلا تا کجای پات؟😐🥴

تا رونم 

یا کمتر

پروفااایلم عکس خودمه💕🇹🇯بژژژژی کورد🇹🇯داداشام مَردای کوچولوی زندگیم😍💋نیکان و کیان💋💋💋خوشبختی یعنی مامانت بهترررین رفیق زندگیت باشه عاشقتم تولههه💋❤️❤️❤️💕
2051

داداشاتن دیگه😐

من تو خونمون حتی نیم تنه و شورتکم میپوشیدم 

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
من داداشم کوچیکه  ولی جلوی بابام راحتم با نیم تنه و شورتک میگردم تو خونه  داداشمم بزر ...

بحث ماهم نیم تنه و شورتک نیس

میگم خیلی ناجور بود 

حالا اگه ی بار دیگه باهمون لباس زیر پوشیدمش عکس میدم

دیروز تو بانک دختره مانتو جلو باز پوشیده بود، با یه شلوار جذب، خودشم تپل، اینقدر بد و ضایع یک لحظه چشمم بهش افتاد، بدنم یخ کرد، من بجای اون خجالت کشیدم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
شوخی میکنی😐

خیلیا میپوشن منم میپوشم

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
من جلو داداشم با تاپ شلوارکم، چه الان که ازدواج کرده چه قبلا  دو تایید هم باهم تنها زندگی میکر ...

ن اصن نگا نمیکنن دختر وایی ها و دختر خاله و عمه هامم همینجوری مث من راحتن جلو داداشام و بقیه پسرای فامیل

مسلمون هم نیستیم جالبه بدونی

ولی با شلوارک بالای زانو و نیم تنه راحت نیستم

🤣🤣🤣🤣🤣 اسم بابات اصغره هاااااااار هااااار🤣🤣🤣 البته شوخی بودا ناراحت نشی😁🙏🏾

نه اسمش منوچهره🤣

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانت فدای قلب کوچولوت بشه 😍
1718