2737
2734

من تازگیا به همه اعلام کردم که باردارم...همزمان به خواهرشوهر مادرشوهرم و خاله هام تو یه روز اعلام کردیم...ولی چندروز بعدش خاله هام گفتن که ما خیلی وقته خبر داریم و دخترخواهرشوهرت زودتر گفته.....منم کلی توپیدم بهشون که چرا حرف منو دراوردین بیرون ...حداقل بهم بگین خبر دارین...اون بدبختم هی قسم و ایه خورد که من قبل ازینکه تو بگی خبر نداشتم😏😏😏😏😏خلاصههههه الان گندش دراومده خاله هام الکی گفتن ما خیلی وقته خبر داریم و از حرصشون اینجوری گفتن....حرصشون ازینه که چرا من 3 ماه قایم کردم و اونا نفهمیدن

حالا چجور از خواهرشوهرم حلالیت بطلبم

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

مستقیم بگو من گناهی نداشتم حرف اونارو باور کردم سوء تفاهم شده تهمت زدم حلال کن آبجی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مستقیم بگو من گناهی نداشتم حرف اونارو باور کردم سوء تفاهم شده تهمت زدم حلال کن آبجی

اخه اون خیلی قسم خورد من باور نکردم.....از طرفی خاله هام گندشون روبشه تف سربالاست

خدا نگذره ازشون

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
2738
چ خاله هایی..از فامیل شوهر،فامیل شوهر ترن

حسووووووووووودن.....💩💩💩💩💩💩

اخه اون خیلی قسم خورد من باور نکردم.....از طرفی خاله هام گندشون روبشه تف سربالاست خدا نگذره ازشون

خب اگه میشناختیش باید قسمشو باور میکردی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

پشت پی ام حرف بزن اگ روت نمیشه بش زنگ بزنی یا رو در رو.. پشت پی ام کلی بنویس عذرخاهی کن و دوتا ماچ و قلب بفرس براش🤗

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی

بگو سوتفاهم شدع بود و معذرت بخواه

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
 خب چرا مثلا ناراحت شدی که خبر داده باشه ؟حتی اگرم خبر میداد رفتارت بد بوده حالا بنطرم براش یه ...

اخه ما وقتی به هیچ کس نگفتیم اونم نباید میگفت دیگه

هرچند گله کردن خاله هام از ییخ و بن بی مورده ولی بازم...

واقعا که چه خاله هایی من نمیدونم روی چه حسابی میگن خاله ها خوبن،،خواهرزاده ها  انگار رقیب بچه ...

دقیقااااااااااااااااا

2706