2737
2734
عنوان

شوهرم گیر داده برم بیمارستان خواهرش زایمان کنم مفت و مجانی

| مشاهده متن کامل بحث + 1388 بازدید | 99 پست
منم اینو میگم والله

خوب کاری می کنی عزیزم،زیر نظر پزشک خودتون باشید تا لحظه زایمان و اصلا الان نمیخاد نگران و ناراحت این موضوع باشی،شوهرت باید شما رو درک کنه و قبول کنه،ارامشت برات خیلی مهم.

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱

واله منم میگم بچه اولمه عوض اینکه ذوق داشته باشی نگران پولشی بعدشم ندار نیست که بخوام قبول کنم ، چون جاریم چند سال پیش رفته اونجا منم باید برم گفتم عمراااا من فقط دکتر خودم باید عملم کنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آشنا کجا بود حالا معلوم نیست یه سالی خواهرشوهرش اونجا عمل کرده حالا اون دکتره یادش میاد؟

وا عمل کرده چیه😂😂

مگه خواهرشوهرش کادر بیمارستان نیست که سهمیه داره؟؟؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2731
نه الزاما. مگه خواهر شوهرش چه رده ای داره، رییس بخش که نیست. ضمنا بعضی بیمارستان ها پزشک هم خوب باشه ...

تو اتاق عمل کار میکنه انقدم خسیسه ، ۵ ماه پیش پیشنهاد داده به شوهرم اینم ول کن نیست الان خواهر من بود میگفت خواهرت دخالت میکنه فلان ....

2738

من جات بودم میرفتم 

به قول بقیه ۱۰ میایون پول کمی نیست

کرونا هم همه جا هست مگه فقط تو بیمارستانه

هر بیمارستانی هم بری ویروس کرونا هست درهرصورت باید ماسکتو بزنی همه جا ریسکش هست چه بیمارستان مجانی چه بیمارستان ۱۰ میلیونی 

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
به هر حال مریض کرونا میره من یا بچم خدایی نکرده بگیریم کی جواب میده خواهرشوهرم؟؟؟؟!!!! ۱۰ تومن چیه ن ...

این همه ادم رفتن زاییدن چیزیشون نشده 😂😂زن خودش باید اقتصادی فکر کنه ..۱۰تومنو ازش بگیر برا خودت طلا بخر برو همون نیمه خصوصی بنظرم

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

منم باردارم ولی اصلا درکت نمیکنم 

نمیدونم چه جوری بگم اگه شوهرت وضع مالیش خوبه همون ۱۰ تومن یا بیشتر ازش بگیر برای خودت طلا یا یه چیز دیگه بخر 

الان هر جای دنیا بری کرونا هست 

منم مبخوام برم ببماریتان خصوصی البته ما بیمه تکمیلی داریم اگه بیمه نداشتیم قطعا بیمارستان خصوصی نمیرفتم با اینکه وضع مالی شوهرم خداروشکر خوبه

۱۰میلیونو جای دیگ میشه خرج کرد😂

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2706