ان شاالله همه حاجت روابشن

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله حاجت روا شی

امضاتوخوندم دلم ریخت چرامادخترااینقدمظلومیم

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
2731
بخاطر بچه خاهر بخاطر بچه 

یعنی همسرتون اذیتتون میکن؟

بخاطر بچه خاهر بخاطر بچه 

من خونه پدرم اصلازندگی خوبی ندارم همش دردتخقیرحرف دوس دارم ازدواج کنم 

یعنی همسرتون اذیتتون میکن؟

گل مصرف میکنه هر چیزی و سر من خالی میکنه ‌تایپکام هست.

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
من خونه پدرم اصلازندگی خوبی ندارم همش دردتخقیرحرف دوس دارم ازدواج کنم 

همسن منی اگه متولد ۷۶ باشی

باید بهت بگم امن ترین جا 

بهترین جا همون خونه پدره...حداقل برا ابرو خودشون هم که شده هیچ وقت تهمتت نمیزنن.

منم همین الان شاید گاهی با پدر مادرم بحثم بشه بدترین حرفارو بزنیم بهم اما بازم تازه میفهمم پدر مادرم کی بودن

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم