2726
عنوان

خانما فواید روزه گرفتن چیه؟جدا از مسائل مذهبی

| مشاهده متن کامل بحث + 6526 بازدید | 121 پست

من یه فیلمی دیده بودم از یه استادی تو ژاپن بود چی بود... میگفت طبق تحقیقاتی که کردن وقتی بدن گرسنه میشه میره اون سلولای مرده یاسلولایی که ممکنه به سرطان اینا تبدیل شن رو میخوره .. وقتی هم تو روزه میگیری درواقع این سلول ها از بین میرن.... البته خیلی وقت ویش فیلمشو دیده بودم. ولی مضمون همین بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا چقدر لوسید

واااا عزیزم شما منو نمیشناسید که بخوام لوس کنم خودمو- دارم مشکلمو میگم -واقع حالم بد بود -و همش میگفتم مگه نمیگن فواید زیادی داره پس چرا انقدر مریض شدم

2728
من یه فیلمی دیده بودم از یه استادی تو ژاپن بود چی بود... میگفت طبق تحقیقاتی که کردن وقتی بدن گرسنه م ...

خب ولی نمیزاره حداقل من به کارای شخصیم برسم -من اصلا نمیتونستم درس بخونم

واقعا اگه قسمت اب نخوردن نبود خیلی بهتر بود.منم تا حالا نتونستم روزه بگیرم.موقع افطار بیمارستانی میشم ولی خب برا چاقی و کلسترول و دیابت و ... خوبه.از اونطرف پدر کلیه و معده رو درمیاره البته برا ادمایی مثل من که ضعف معده دارن 

من یه فیلمی دیده بودم از یه استادی تو ژاپن بود چی بود... میگفت طبق تحقیقاتی که کردن وقتی بدن گرسنه م ...

بله، ولی این اتفاق بعد ۲ ۳ روز غذا نخوردن می افته، و درضمن آب هم باید بخوری

۱۱ ماه غذا خوردید ، این غذاها سمومی دارن که باید دفع بشن و روزه باعث دفع این سموم میشه ، این یک مورد ...

خب آخه موقع افطار و سحری اندازه همون ناهار و شام معمولی میخوریم دیگه 

2706