2726
عنوان

کنکور

126 بازدید | 8 پست

میشه لطفا یه نفر اگه تجربه ای داره منو راهنمایی کنه؟😢

من دوازدهم تجربیم امسال کنکور دارم دهم یازدهم رو خوندم ولی نه کامل هنوز نبستمشون بعد دوازدهمم خیلی اوضاعش بده نیمسال اولو تستی نخوندم نیم سال دومم‌کلا نخوندم الان موندم بشینم دوازدهم بخونم برای امتحان نهایی و پشت کنکور بمونم چون برام مهمه نمره هام 

یا بخونم همه رو ولی میترسم کنکور بدم خیلی رتبم بد بشه بازم بخوام بمونم پشت کنکور با یه رتبه ای که فقط اعتماد به نفسم و داغون کنه 

تازه کلیم خستم و اصن توان درس خوندن ندارم 

نمیدونم چه کار کنم😢

تلاش برای بهتر زیستن...

امتحان نهایی خوندن نمیخواد من پارسال نخونده دادم اختصاصیام همش بالای۱۸و نیم شد به جز فیزیک ک ۱۷ شدم فقط درسای چرت مث سلامت و اجتماعی و اینا شدم ۱۳ ۱۴ ک برامم مهم نیست

معدل هم هییییچ تاثیری تو کنکور نداره هییییچ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امتحان نهایی خوندن نمیخواد من پارسال نخونده دادم اختصاصیام همش بالای۱۸و نیم شد به جز فیزیک ک ۱۷ شدم ...

خب شما حصوری بودین من کل دوازدهمم غیر حصوری بود نمیگم نفهمیدم خودم نخوندم همش درگیر پایه بودم 

تلاش برای بهتر زیستن...
2728
خب شما حصوری بودین من کل دوازدهمم غیر حصوری بود نمیگم نفهمیدم خودم نخوندم همش درگیر پایه بودم 

من اصلا مدرسه نرفتم

معلما ازم نمره نداشتن جز بعضی درسای اختصاصی فقط دوتا یا سه تا نمره

بگیر حجم درسایی که مونده رو دربیار (مثلا چند صفحه کتاب...چندصفحه جزوه ... چقدر تست داره) یکسری درسارو مجبوری حذف کنی و نخونی فقط مهم هارو  بخون 

امتحان نهایی آسونه انتشارات بنی هاشم خامنه رو بگیر از روی اونا بخون 

قهرمان تغییر باش، نه قربانی تقدیر