2733
2734
عنوان

اقایون قد کوتاه

738 بازدید | 67 پست

من چند ماهی هست با آقایی ک ۳ سانت ازم کوتاهتره نامزد کردم!نمیدونم چکار کنم مامانم اصلا دوستش نداره و کل این مدت مخالف بوده دارم کلافه میشم کمکم کنین حتی به جراحی هم فکر کردم ولی خیلی زمان بره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مگه مامانت قراره باهاش زندگی کنه که به خاطرش به جراحی هم فکر میکنی

وقتی باهاش نامزد کردی یعنی دوسش داشتی و پذیرفتیش. پس پای انتخابی که کردی با هر عیب و ایرادش باید وایسی 

2738

اگه انقدر اذیتت میکنه بهم بزن چه کاریه خب

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

اگ ب دلت نیس و حس میکنی مشکل میشه بعدا ادامه نده

ن اینکه بعدا ک رابطتون رسمی تر شد ب مشکل بخورید

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

به ویژگی های مثبت دیگش دقت کن سعی اون ویزگیای مثبت رو بندازی تو ذهن مادرت خوشگلم موفق باشی

وارد کننده کپسول و آمپول گلوتاتیون از کره و تایلند مستقیم.دارای مجوز و تاییدیهFDAوGMPبرای سفیدی بدن و صورت و از بردن تمام لکه های پوستی دارای تاییدیهFDAوGMP
2706