1874
2061
عنوان

اقایون قد کوتاه

538 بازدید | 67 پست

من چند ماهی هست با آقایی ک ۳ سانت ازم کوتاهتره نامزد کردم!نمیدونم چکار کنم مامانم اصلا دوستش نداره و کل این مدت مخالف بوده دارم کلافه میشم کمکم کنین حتی به جراحی هم فکر کردم ولی خیلی زمان بره 

بهم بزن اگه دوستش نداری

دهه هشتادیم😍😎دی ماهیم💙قدم۱۷۱😊وزنم 💪۶۲ زرشک پلو،دوغ نعنایی،تخمه،کاکائو،شیرینی،خورش برگه زرد آلو💖💖💖💖✌روانشناس و نویسنده آینده😇فارس زبانی از کوهدشت لرستان 🥰⁦❤️ خواننده‌ی مورد علاقه ⁩محمد علیزاده🎤😍امید حاجیلی 🎤😍 

اون قد قراره به زندگی شما اضافه کنه که برات مهمه 😐👐🏻🍃🍂

{با من لج نکن}{ببین👀}{اینجو واس ماس}{یعنی کولیش واس ماس}🦠{به چی فکر میکنی}{پیش خودت فکر کردی خدایی که هرچی دلت خواست بتونی بهم بگی}{من فقط حرف خدام رو قبول دارم}{چون اگه از نظر کسی دیوونه باشم آخرش عزیز خدام}{میخوای مفت بگو مهم اینه من جدی نمیگیرم}{آخر سر برای این کارهات چی بهت میرسه}{من؟خب من👈🏻}{به یه جایی میرسم که حتی فکرشُ نمیکردی}{سنگ هایی که پرتشون کردی سمتم}{من باهاشون یه قلعه میسازم💪🏻🗽}

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032

كي جراحي كنه؟

نتونستم تو تاپيك بقيه پست نذارم هزارتا پست گذاشتم ازوقتي امضامو اين گذاشتم فهميدم بي اراده هستم   خروج بزنم برم ولي برميگردم ..من ٩817 تا پست دارم ديگه تو هيچ تاپيك پست نميذارم بجز تاپيك خودم با همتون قهرم   كرونا تموم نشده سهل انگاري نكنيم تو اين روزاداغديده نشيم و داغديده نكنيم.. تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنمب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  

مگه مامانت قراره باهاش زندگی کنه که به خاطرش به جراحی هم فکر میکنی

وقتی باهاش نامزد کردی یعنی دوسش داشتی و پذیرفتیش. پس پای انتخابی که کردی با هر عیب و ایرادش باید وایسی 

2062

اگ ب دلت نیس و حس میکنی مشکل میشه بعدا ادامه نده

ن اینکه بعدا ک رابطتون رسمی تر شد ب مشکل بخورید

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤨💎نگین الماس قلبتم❤🤨///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///❤تا ته تهش بغلامون مال همدیگه ست❤/// کچلوی من!///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه///🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄🧿🙄///❤ گوزلرین گیله سین قاداسین آلیم❤///خنده بر هر درد بی درمان،،،دواست! 🥀 

به ویژگی های مثبت دیگش دقت کن سعی اون ویزگیای مثبت رو بندازی تو ذهن مادرت خوشگلم موفق باشی

وارد کننده کپسول و آمپول گلوتاتیون از کره و تایلند مستقیم.دارای مجوز و تاییدیهFDAوGMPبرای سفیدی بدن و صورت و از بردن تمام لکه های پوستی دارای تاییدیهFDAوGMP

مگه مجبوري ازدواج كني باهاش زندگي اونم بهم بزني

خب جدا شو قبل از اينكه بدتر بشه اونم بره با كسي ك دوستش داشته باشه چرا اين حق رو ازش ميگيري

نتونستم تو تاپيك بقيه پست نذارم هزارتا پست گذاشتم ازوقتي امضامو اين گذاشتم فهميدم بي اراده هستم   خروج بزنم برم ولي برميگردم ..من ٩817 تا پست دارم ديگه تو هيچ تاپيك پست نميذارم بجز تاپيك خودم با همتون قهرم   كرونا تموم نشده سهل انگاري نكنيم تو اين روزاداغديده نشيم و داغديده نكنيم.. تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنمب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  

همه بحثا سر سه سانته؟

فقط 35 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
1718