1874
2047
عنوان

هیچوقت آنلاین خرید نکنید+عکس

3677 بازدید | 206 پست

سلام گلای توخونه 😁

من خیرسرم اومدم تو قرنطینه انلاین خرید کنم که متاسفانه... 

عکس چیزی که سفارش دادم و چیزی که اوردن رو ببینید خداوکیلی

و من دختر شدم که تورا آرزو کنم...😌🌸

تخمک اهدایی می خوای؟

از طریق سایت زیر می تونی درخواستت رو ثبت کنی تا باهات تماس بگیرن و مشاوره بدن

2059

منتظرم

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕

موافقم. منم سکته میکنم تا برسه دستم 

نازشصت سابق هستم.با کالری شماری و پیاده روی تند وزنمو به ایده آل رسوندم .قد ۱۶۳ وزن ۶۰😌.....عاشق صلواتم .الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2051

اسی زود

هنوز جای تعلیقم درد میکنه🤕اگه جاش براتون سواله باید بگم اعصاب و روانمه😅ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂😂😂😂
این چیزی که سفارش دادم

خب

آقامایه روزاومدیم یه آدم خوشگلوخوشتیپو😎بغل کنیم تق🙄خوردیم به آینه 🍉به همین برکت قسم    😎😎        💖💖     حذف کن کسانی راکه باعث غمت می شوندبیش ازحدکه کوتاه بیایی ؛می شوی کوتاه ترین دیوار    گاهی ببخش وسردباش؛بگذاردلخوش نباشدبه گرمای وجودت که هروقت بخواهندکنارت بزنند💖  💖                   شخصیت من راباخود                                              اشتباه نگیر      شخصیت من چیزی است که من هستم امابرخوردمن بستگی داردبه اینکه توکی هستی (شکسپیر)😀😀خدای عزیزم ممنونم ازت که منو به مراد دلم رسوندی❤خرداد۱۴۰۰❤هزار بار شکرت😙😍دلم میخواد سه قلو بارداربشم❤❤الهی آمین😢

کو

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍

من رژ خریدم  عکسش بزرگ بود خودش کوچیک 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

من امروز سفارشم رسید دستم عالی بود😍😍

ای خدا...!!!کاری بکن ناخدا چه بی رحمه...     زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست😍                         به خدا که وصل شوی آرامشی وجودت را فرا می گیردکه نه به ‌راحتی می‌رنجی،و نه به ‌آسانی می‌‌رنجانی….آرامش،سهم دل‌هایی ست که نگاهشان به سمت خداست💛
1718