1874
2047

مامانم

▪دوست داشتن شبیه خلع سلاح شدنه،هرچی بیشتر یکی رو دوست داشته باشی بی دفاع تری در برابرش▪                    مردم گاهی از خدا هم ناراضی ان گاهی رو کارای خدا هم عیب میذارن تواین وسط دنبال راضی کردن کی هستی؟      خودتو باهیچکس مقایسه نکن جان دلم  خورشید و ماه رو باهم مقایسه نمیکنن هرکدوم به وقتش میدرخشن💙                         ••••سر گشته ی محضیم و در این وادی حیرت،عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم••••              من شاید عالی نباشم اما حداقل جعلی نیستم! یا چنان نمای که هستی یا چنان باش که می نمایی

تخمک اهدایی می خوای؟

از طریق سایت زیر می تونی درخواستت رو ثبت کنی تا باهات تماس بگیرن و مشاوره بدن

2032
2062

اوووف دلم‌خواس

ای خدا...!!!کاری بکن ناخدا چه بی رحمه...     زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست😍                         به خدا که وصل شوی آرامشی وجودت را فرا می گیردکه نه به ‌راحتی می‌رنجی،و نه به ‌آسانی می‌‌رنجانی….آرامش،سهم دل‌هایی ست که نگاهشان به سمت خداست💛

من 

آش دوغ

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری..... نیمه شعبان بی بی چکم مثبت شد😍😍😍😍روز میلاد امام حسن علیه السلام صدای قلب وروجک و شنیدم😍😘😘😘😘مرسی خدا جون بابت عیدی قشنگت☺😊😊😊خوش اومدی به دنیامون مادر 

اش رشته درس کردم ولی نمیدونم خوب میسه یا ن

من حتی اگه امریکاهم بدنیا میومدم مامانم نمیزاشت با دوس پسرم برم مسافرت میگفت ایزابلا نرو بابا جرج بفهمه میکشتت داداش مایکل خون به پا میکنه عمه هتی حرف در میاره بخاطر پدرمسیح یکم سرسنگین باش لطفا..😏از لحاظ روحی یکیو میخام ک تا حرف زد بزنم تو دهنش😐به قول یه دوستیییی اگر مچ پاهاتون مثل پاهای بهداد سلیمیه🏋️‍♂️خواهشا شلوار کوتاه نپوشید (سازمان زیباسازی استان تهران) 🤦‍♀️😁😁 یک هفته بخاطر جکی جان قطع دسترسی بودم😒😒😒😒 دیگ ب نی نی یار 5 قول دادم دختر خوبی باشم و کاری ب کارش نداشته باشم والا اصلا ب من چه شاید زنش بوده😅 
1718