2737
2734
عنوان

سوره نصر معجزه میکند💚💚💚

3490 بازدید | 290 پست

هرکی برام خوند یا خواست براش بخونم پست بزاره لطفا.

❣️❣️❣️❣️ هر کسی خواهان گشایشی در کار های خود میباشد  سوره نصر را به ۴۱‌نفر بفرستد هم در ثواب خواندنش شریک میشود و هم به خواست خدا از عالم غیب فتحی و گشایشی برای او خواهدبود.

شماهم جزء ۴۱ نفری هستید که من این سوره را برای شما می فرستم .

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ ﴿١﴾ وَرَأَیْتَ النَّاسَ یَدْخُلُونَ فِی دِینِ اللَّهِ أَفْوَاجًا ﴿٢﴾فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّکَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ کَانَ تَوَّابًا ﴿٣﴾

۳تا آیه بیشتر نداره ولی کلی معجزه داره، التماس دعا.

خوندم واسه من میخونی مرسی😊💕

إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ ﴿١﴾ وَرَأَیْتَ النَّاسَ یَدْخُلُونَ فِی دِینِ اللَّهِ أَفْوَاجًا ﴿٢﴾فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّکَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ کَانَ تَوَّابًا ﴿٣﴾

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم خوندم لطفاً دعام کنین این ماه حامله بشم همه ی کامنتام فقط شده برام دعا کنین 

برای من بخونید لطفا من فعلا نمتونم بخونم خیلی ام محتاج دعام

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
2738
برای من بخونید لطفا من فعلا نمتونم بخونم خیلی ام محتاج دعام

برام بخون باردار باشم برات ۳ بار میخونم

💚♥️

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ ﴿١﴾ وَرَأَیْتَ النَّاسَ ...

اسی مرسی خیلی دلم پره 😭😭😭

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
همین چیزا که شما نوشتی رو مینوشتن رو کاغذ مینداختن خونه همسایه ها یا هر خونه ای بعد میگفتن شما هم بن ...

اهاا. نه من فقط گفتم اگه کسی دوست داشت بیاد براش میخونم کسی هم برا من بخونه ممنونم. 

2706