2737
2734
عنوان

بچه فقط یه دونه ااشتباهه؟

170 بازدید | 16 پست

من و همسرم قصد داشتیم همین یه دونه باشه.ولی تازگیا پسرم  خیلی احساس تنهایی میکنه و میگه من چرا خواهر بردار ندارم چرا دیگران پس دارن.پسرم ۷ سالشه

بهش بگو چون ما تو ایرانیم زیر خرج و تربیت تو هم موندیم قرار نیست یکی دیگه رو هم یدبخت کنیم بعد برو براش یه گربه یا سگ بخر تا از تنهایی در بیاد 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیشه با اطمینان گفت تک فرزندی خوب نیست.من شخصا دوست نداشتم. ولی کلا خیلی فاکتور دخیله رو زندگی و شخصیت یک نفر.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738

بچه ها دختر منم هرروز میگه من نی نی می‌خوام برام بخریدمنم نه دیگه حوصله دارم و نه از پس مخارجش بر می‌آییم ولی میترسم در آینده که ما نباشیم دختر هیچ کس رو نداشته باشه این روزا همش با خودم کلنجار میرم سی و پنج سالمه شاید دیگه بچه دار هم نشم

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

2706