2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرغ گریل چ جوری درست میکنن چ جوریه

بنام خدا مرغو با کلییییییی ادویه مزه دار میکنم(پودرلیمو عمانی،فلفل سیاه، نمک، پودراویشن، ادویه مرغ، کاری،زردچوبه، یکم جعفری ،پابریکا، یدونه لیمو تازه میریزم روش میذارمش توی ورق المنیوم و میذارم تو فر محشرع

لطفا کامنتمو فقط استارتر ریپلای کنه ن بقیه چون من برای استارتر کامنت میذارم ن شما دوست عزیز🥰🙏
2731

سلام دوستان تو بیمارستان منتظرم ساکشن کنم بچم قلبش از کار افتاده میشه برام دعا کنین راحت باشه خیلی میترسم

روز اول ماه رمضان التماس دعا دارم

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
در حال ضعف کردنم😭😭 هیچی درس نمیکنم همسرم امام جماعت مسجد هستش اونجا افطار میدن بهشون

من انقد دلم برا ماه رمضونایی ک تو مسجد نماز جماعت میخوندیم تنگ شده

دوران نوجوانی غروب ک میشد چادر رنگی میپوشیدیم با دوستامون میرفتیم مسجد محل...منتظر میموندیم تا الله اکبر اذان رو میگفتن آب میخوردیم

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2738
 خیلی حس خوبی بود الانم مسجد شوهرم اینا همینجوری من جرات نمیکنم برم ولی

تازه یادم میاد یه حاج آقا و زنش ماه رمضون تو مسجد زندگی میکردن...اون موقع دبستان بودیم نماز ظهر ک میرفتیم مسجد بعدش برنمیگشتیم خونه همون جا دم در مسجد میموندیم و کلی سر و صدا میکردیم و حرف میزدیم نمیزاشتیم بندگان خدا استراحت کنن...هرچیم حاج اقا میگفت سرصدا نکنین بزارید استراحت کنیم حالیمون نبود😂

چقد خاطراتم زنده شد...زندگی اون موقع ها قشنگ بود😢

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

افطار خونه مادرمم چی درست کنه دیگه خدا میدونه

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم
2706