2703
2553
عنوان

مامانا بچه های شما از کی نوشتن و نقاشی یاد گرفتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 56 پست
خودش علاقه داره فقط يه سرى نكات بهش گوشزد ميكنم اينكه مثلاً يا دراز بكشه موقع رنگ كردن يا پشت ميزش ...

پس علاقه خیلی مهمه

من واس دخترم کتاب رنگ آمیزی خریدم 

نقاشیاشو به فنا داد☹

💕لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پس علاقه خیلی مهمه من واس دخترم کتاب رنگ آمیزی خریدم  نقاشیاشو به فنا داد☹

عجله نكن پسر منم از تابستون شروع كرد يعنى از چهارسالگيش

شعر ولى خيلى دوست داره كلى ياد گرفته

اعداد انگليسى هم تا ١٠بدون مشكل ميگه تا٢٠دست وپا شكسته

رنگ هارو و اعداد فارسى هم تا ٢٠ بدون مشكل

خودت بايد باهاش كار كنى و براش جذابيت ايجاد كنى مثلاً ما وقتى ميريم بيرون از روى پلاك ماشين ها بعضى حروف رو ياد گرفته

خدایا پسرامو در پناه خودت حفظ کن
2714
عجله نكن پسر منم از تابستون شروع كرد يعنى از چهارسالگيش شعر ولى خيلى دوست داره كلى ياد گرفته اعداد ...

کتاب یا بازی دراین مورد چیزی خریدین براش؟

💕لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم💕

پسره من پنج سالشه به جای که زبان مارو یادبگیره حرف انگلیسی رو یاد گرفته فقط پشت سر هم میگه نمینویسه دایره هارو بیظی همه رو بلده نقاشی آدم میکشه میره دیوار آدم میکشه میگه مامان، بابامو کشیدم کنارش تورو کشیدم 😀

عزیزم زوده بچه های امروزی پیش فعالن احتیاجی نیست بشینی از الان به این سن بهش یادبدی زوده یادمیگیره مدادرنگی و دفترنقاشی بگیربه. بزار بکشه یاد بگیره 

پسرم به نوشتن خوندن خیلی علاقه داره همش باکاغذ مدادبازی میکنه کار دستی درست میکنه هیچ کدومشوبهش یاد ندادم میخوام شروع کنم بهش یاد بدم زودم بهش یاد بدی ذهن بچه رو درگیرمیکنی 

چق____________درسخته منطقی فکرکنی....... وقتی احساساتت داره خفت میکنه....... 
کتاب یا بازی دراین مورد چیزی خریدین براش؟

نه خودم باهاش كار ميكنم

شعرها رو يا از قبل حفظ بودم يا تو گوگل پيدا كردم براش ميخونم تو خونه اونم دوست داره

اعداد هم همين طور قبل از كرونا زياد ميرفتيم پياده روى كل مسير فقط اعداد رو ميخونديم يا شعر😅

خدایا پسرامو در پناه خودت حفظ کن