2410
2553
عنوان

مامانا بچه های شما از کی نوشتن و نقاشی یاد گرفتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که از سن خیلی پایین مداد دستم دادن نقاشی رو که خیلی کوچولو بودم نوشتنم ۴ یا ۵ سالم بود الفبا رو کامل بلد بودمو کلماتم مینوشتم همه به مامانم میگفتن یادش نده بره مدرسه گیج میشه اما اصلا اینطور نبود و خیلیم باعث شده بود هوش و ذهنم باز بشه به نظر من که این بازه خیلی مهمه و شخصیت بچه شکل میگیره و باید کلی باهاش کار کرد و استعدادشو پیدا کرد

2456
2714
من که از سن خیلی پایین مداد دستم دادن نقاشی رو که خیلی کوچولو بودم نوشتنم ۴ یا ۵ سالم بود الفبا رو ک ...

اخه تمرین میکنم یاد نمیگیره

مداد رو به طرز صحیح میدم دستش نمیتونه باز میندازه زمین به روش خودش برمیداره

💕لاحول ولا قوه الا بالله العلی العظیم💕
اخه تمرین میکنم یاد نمیگیره مداد رو به طرز صحیح میدم دستش نمیتونه باز میندازه زمین به روش خودش برمی ...

😂اشکال نداره کوچولوهه به مرور یاد میگیره ما که هممون انشتین به دنیا نیومدیم

وای عالیه چجوری یادش دادی؟

خودش علاقه داره

فقط يه سرى نكات بهش گوشزد ميكنم اينكه مثلاً يا دراز بكشه موقع رنگ كردن يا پشت ميزش بشينه و آروم رنگ كنه كه از خط بيرون نزنه گاهى از گوگل براش نقاشى پيدا ميكنم براش ميكشم ميدم رنگ كنه

به بار گفت برام گل بكش فى البداهه كشيدم بعد ديدم از روى اون يه گل كشيد خوبم كشيد

خدایا پسرامو در پناه خودت حفظ کن
2706