1874
2061

دخترم ۳ونیم سالشه 

ولی به نوشتن اصلا علاقه نداره

چند وقته به زور مداد گرفتن یاد گرفته و یه دایره کج وکوله میکشه وچشم ودهن و گوش میزاره

باهاش تمرین کنم؟

مدادم حتی درست حسابی نمیگیره

د اخه نامردا چندتا بغـــــض به یه گلـــــو؟؟؟💔😞

فروش ویژه ادکلن پریما

2032
2051

دختر منم نقاشی هاش همینه یه دایره با ادم کج و کوله

۳۰ خرداد یه روز مهم تو زندگیمونه...اگه بد بیاریم ......وای حتی نمیخام بهش فکر کنم....خدایا دیگه نمیخام سر شکسته بشم جلو جماعت...خدایا دیگه نمیخام خجالت زده بشم ...خدایا تو رو به بزرگیت رحمی به دل من و بچم و زندگیم کن...خدایااااا تمام امیدم به خودته...نا امیدم نکن❤🧡💛💚💙💜عزیزان برام دعا کنین 

پسر داییم ۶سالشه اصلا نقاشب بلد نیست منم به زور بهش حروف الفبا نوشتنشو فقط یاد دادم

تاپیک امضام🍃🌺🍃ﺳﺮﻋﺖ ﺁﻫﻮ 90 ﮐﯿﻠﻮﻣﺘﺮ ﺩﺭ ﺳﺎﻋﺖ ﺍﺳﺖ؛ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ که سرعت شیر 57 کیلومتر در ساعت ﺍﺳﺖ.ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺁﻫﻮ ﻃﻌﻤﻪ شیر می‌شود؟"ﺗﺮﺱ" ﺁﻫﻮ ﺍﺯ ﺷﮑﺎﺭ ﺷﺪﻥ ﺑﺎﻋﺚ ﻣيشود ﮐﻪ ﺍﻭ ﺑﺮﺍﯼ سنجیدن فاصله خود با شیر مدام به "پشت ﺳﺮ" ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﺪ،ﻭ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ همین سرعتش بسیار کم می‌شود!تا جایی که شیر میتواند به او برسد؛یعنی ﺍﮔﺮ ﺁﻫﻮ ﺑﻪ ﭘﺸﺖ ﺳﺮﺵ ﻧﮕﺎﻩ ﻧﮑﻨﺪ طعمه ﺷﯿﺮ نمیشود!ﺍﮔﺮ ﺁﻫﻮ ﺑﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﺧﻮﺩ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ؛ ﻫﻤﺎﻧﮕﻮﻧﻪ ﮐﻪ شیر به نیرویش ایمان دارد؛ ﻫﯿﭽﮕﺎﻩ ﻃﻌﻤﻪ ﯼ ﺷﯿﺮ نخواهد شد.ﺍﯾﻦ ﻗﺼﻪ ﯼ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺖ، ﺍﮔﺮ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ ایمان نداشته باشیم و در طول زندگی ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﻪ ﭘﺸﺖ ﺳﺮﻧﮕﺎﻩ کنیم و به مرور خاطرات ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺑﭙﺮﺩﺍﺯﯾﻢ؛ﻫﻢ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯿﻤﺎﻥ ﻋﻘﺐ میمانیمﻭ ﻫﻢ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻣﯽ ﺩﻫﯿﻢ...🍃🌺🍃

خوبه 

دختر منم ۵ سالشه فقط در حد آدمک

❤ تو وه ناو شار دلم یه قانون جدای دری ❤                                                                                                                      عضو تاپیک بامداد خمار                                                               گروه سبز 🌸 وزن اولیه۷۴ 🌸وزن فعلی ۶۸💃🌸 وزن هدف ۶۵
پسر  من هم اصلا علاقه نداشت رفت پیش دبستانی هم یاد گرفت هم دید بچه های دیگه نقاشی میکشن علاقه م ...

یعنی تا ۵ سالگی هیچی بلد نبود؟

من خیلی نگرانم

د اخه نامردا چندتا بغـــــض به یه گلـــــو؟؟؟💔😞

زورش نكن

پسر من قبل از عيد اولين نقاشيش رو كشيد يعنى تو ٤/٥سالگى قبلش رنگاميزى ميكرد هنوز سن دخترت كمه زورش نكن زده نشه

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اعلان تيكر زمان باقى مونده تا تولد٥سالگيه پسرمه😍
1718