2737
2734
عنوان

خونه ۹۰ متر کوچیکه؟؟؟پدر شوهرم بهمون داده

| مشاهده متن کامل بحث + 4157 بازدید | 204 پست

لطف کرده خونه داده بشینید توش😐خونه بزرگتر میخواید کار کنید تلاش کنید بخرید😐

خدایا خداوندا..در نینی سایت، در این سرزمین عجایب خودت حافظ و نگهدار برگ های من  باش🤲😐.نامه ای به فرزندم: 👈دختره قشنگم پرنسس من  میدونم ک خیلی بی قراری دلت میخواد زود تر بیای تو بغله من بزرگت کنم با هم آهنگ بذاریم قر بدیم با هم  بریم بازار ناخناتو لاک بزنم موهای موج دارتو بلند کنم تا روی باسنت پیرهنای رنگی رنگی تنت کنم و برام قر و قمیش بیای و  یه دختره  مستقل و قوی بار بیارمت.یه دختره هنرمندددد .باهووشش. زرنگگگ و دلبرررر ازونا ک از یه طرف دل میبره از یه طرف میزنه چش و چال پسرارو درمیاره ...آماااااااا اول باید بابای خوش اخلاق پولدار خوشگل قد بلند خوش هیکلت  پیدا بشه نگاهش گره بخوره تو چشمای شهلای من عاشقم بشه بیاد منو بگیره بعد تو بیای همینجوری ک نمیشه😏فعلا ک بابات حق من و تو رو داره خرج دوست دخترای جز زدش میکنه 😏😏خیر نبینن الهی😏🤲.  سیاوش قمیشی👈من فقط عاشق اینم روزایی که با تو تنهام کار و بار زندگیمو بذارم برای فردا🥺🌼فرامرز اصلانی👈یه روز یه خونه ای بود که تابستونا روی پشت بومش ولو میشد خورشید درخت انجیره پیری ک تو باغ بود  همه ی کودکی های مرا میدید🥺🌼عااشق آهنگای سیاوش قمیشی و فرامرز اصلانیم😍🥰.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایی شماها خونه هاتون چند متر بوده که صد متر و میگید تحمل کردم    

واسه اینکه من ده سال طبقه دوم بوذم‌دیسک کمر خارپاشنه و صدتانریضی گرفتم...الان جوانی ده سال دیگه میفهمی چی میگم..بعد که طبقه پایین اومدیم نشستیم بچه داشتم خونه صدمتری حیلطش کوچک بود بچه ام جای بازی و اتاق نداشت....مهمانها تو خونمون جانمیشدند....هیچکسی حاضرنبود بیاد خونمون....آخه همه فامیل خونه آنچنانی و بزرگ داشتند....دیگه دیدن عیدی یکسال اومدند دیگه نیامدند....

2728
وای جدی ؟؟؟ می‌دونی کلن جایی ک زندگی میکنم همه مث ما هستن  مثلا من خودم بابام خرج عروسی داداش ...

منطقه به منطقه ایران فرق میکنه عزیزم.

نمیدونم کجایی هستی ولی مثلا نود متر واسه کسایی که تهران میشینن خیلی هم خوبه چون اونجا گرونیه.

ولی مثلا مال کسایی که شهرستان های کوچیکن متراژ کمی هست.

اینجا هم از هر کجای ایران هست.بخاطر همین نظر ها متفاوته.

ما تبریز هستیم متراژ نود متر معمولی حساب میشه اینجا‌

2738
خدایی شماها خونه هاتون چند متر بوده که صد متر و میگید تحمل کردم    

عزیزم اینجا سرزمین نی نی سایت هس...عحیب نباشه برات کلا همه پرنسس بودن و پرقو اینا  ...و واقعا خجالت اور هس طلبکاریم همیشه از فامیل شوهر از فامیل زن اخه چه طرز فکرایی داریم ...بعد میایم حرف از ادب و فرهنگ اینا میزنیم بعضیا ندیده ادمو کلافه میکنن بخدا  

مهمونی رامیشه دوبار ۳بارشون کرد .خونه صدمتری خجالت نداره تودوازده سال خودت ن نتونستین بزرگتر بگیرید ...

خونه بزرگ خریدیم...تو این همه سال هم پدرشوهرم اذیت میکرد نمیگذاشت خونه بخریم..حسودیش میشد...شربپامیکرد...آخرش رفتیم بالاشهر خونه خریدیم...خیلی حسودی و اذیت کردند...

2706