2733
2734
عنوان

سهام عدالت

252 بازدید | 17 پست

سلام خانمای عزیز با کارت اعتباری سهام عدالت از چه جاهایی میشه خرید کرد؟میتونم باهاش یخچال بخرم؟؟؟

هرچـــہ آید بہ سَرم باز بہ گویم گُذَرَد ◊ وای از این عُمــــر ♚ڪـــہ بامیگُذَرَد میگُذَرَد😏😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
شماگرفتید ازکحاباید گرفت این کارتو

نه هنوز حساب تجارت یا ملی ندارم

هرچـــہ آید بہ سَرم باز بہ گویم گُذَرَد ◊ وای از این عُمــــر ♚ڪـــہ بامیگُذَرَد میگُذَرَد😏😏

ببخشید ی سوال این سهام عدالت چجور بگیریم . یعنی پول نمیدن . چ چیزی میتونم بخرم فقط خوراکی؟

بچها میشه واسم صلوات بفرستید . پارسال دو قلوهام تو ۷ماهگی از دست دادم دعا کنید جاشون سبز شه و سالم بچمو بغل کنم
ببخشید ی سوال این سهام عدالت چجور بگیریم . یعنی پول نمیدن . چ چیزی میتونم بخرم فقط خوراکی؟

انگار فقط فروشگاهای رفاه و وین مارکت و افق کورش میشه خرید کرد

من مرداد احراز هویت کردم ولی اصلا بهم سود ندادن به ۱۵۶۹هم زنگ میزنم میگه شماره اشتباهه وارد سامانه سهام عدالت میشم میگه کدملی نامعتبر کسی میدونه من باید چی کنم؟

اُفَوّضُ اَمری اِلی اللّه خدایا ممنونم که خوشحالم کردی اللهم صل علی محمد وآل محمد باافتخار مامان پرنسس و پرنس😍😍
2706