2733
2734
عنوان

زیبایی صورت :)

797 بازدید | 19 پست

سلام کسی میکرونیدلینگ واسه منافذ باز پوست انجام داده؟ واینکه سن خاصی میخاد واسه اینکار من ۲۲ سالمه میترسم برم پوست صورتم نازک بشه! منافذ پوستم خیلی باز نیس اما بازم ب چشم میاد و این خیلی برام آزار دهندس :( 

بلایک بی زحمت

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما روش دیگه ای میدونی ک کمتر بشه حداقل ؟

ن والا ولی شنیدم گل ختمی برا منافذ خوبه تو نت سرچ کن دستورشو حالا این گیاهه ضرریم نداره

این هوا شاید ابری باشد ولی تا ابد باران نخاهد بارید 
2738
شما روش دیگه ای میدونی ک کمتر بشه حداقل ؟

ببین موست صورتت رو روزی دو بار بشور اول اب گرم بعد سریع اب سرده سرد بزن تا دو ماه این کارو بکن نتیجه میبینی ی ابرسانم بزن رو موستت بعدش 

[QUOTE=185573744]ببین موست صورتت رو روزی دو بار بشور اول اب گرم بعد سریع اب سرده سرد بزن تا دو ماه این کارو بکن نتیجه ...[/QUOTE

زیاد میشورم اما با سرد نه..اسکراپ پریم استفاده کردم حس میکنم پوستم بدتر شده..دارم همه روشا رو یکی یکی دنبال میکنم تا شاید یکیش جواب بده   

[QUOTE=185573744]ببین موست صورتت رو روزی دو بار بشور اول اب گرم بعد سریع اب سرده سرد بزن تا دو ماه ا ...

ی بنده خدایی میگفت تخم کتان اسیاب شده رو با  اب قاطی کن بمال صورتت هر روز برا منافذ میگفت نتیجه گرفته حالا خودم میخوام برم یه یکی دو ماهی استفاده کنم

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2706