2726
عنوان

شیطونا بیاید از سوتیای دوران نامزدی و عقدتون بگین 😝🤭😊💜💜

| مشاهده متن کامل بحث + 38591 بازدید | 167 پست

وای ما بعد محضر تو خونه مامانم جشن گذفته بودیم جشن که تموم شد منو همسرم رفتیم خونه همسرم یکم اونجا هم بزن و برقص کنیم موقع برگشتن همو بوس و اینا.. 🙈🙈🙈 رسیدیم جلو در خونه بوسش کردم خدافظی کنم یکم طول کشید یهو دیدم داییم از در اومد بیرون مارو دید انقد خجالت کشیدممممممم وای😢😢😢 بعدم رفتم خونه دایی هام همه بودن رفتم تشکر کنم بابت زحمت هاشون نگو لبم و دورش کامل کبود شده مامانم صدام کرد اتاق بهم گفت نیا بیرون 🥴🥴🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سری خونه پدر شوهرم بودیم بعد نهار رفتیم تو اتاقشون در رو هم بستیم

خونه خیلی ساکت بود حواسمون نبود صدای بوس کردنمون خیلی بلند شد. یه دفعه همه بلند زدن زیر خنده ماهم آب شدیم اصلا رومون نمیشد از اتاق بیایم بیرون.

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی
2728

یبارم تو عقد با بابا مینا رفتیم شمال تو اون ترافیک ۲۵ ساعته شمال تو ۱۵ خرداد 

بعد من ۳ هفته بود شوهرم ندیده بودم راهمون دور بود تو ماشین شوهرم پشت فرمون بود من کمرش ماساژ میدانم دست میگذاشتم رو شونش 

نمی دونم فازی چی بود الان یادم میاد ذوب میشم 

خواهر مجردمم تو ماشین بود 

یه بارم همون موقع‌ها که هنوز نشون بودیم، من و مادرم و شوهرم رفتیم شهری که قبلاً دانشجو بودم مدارکمو ...

من که نفهمیدم نکتشو😕

شده از درد بخندی که نبارد چشمت...من در این خنده پُر غُصه مهارت دآرم.🙃 
یه سری خونه پدر شوهرم بودیم بعد نهار رفتیم تو اتاقشون در رو هم بستیم خونه خیلی ساکت بود حواسمون نبو ...

اَی خِداااااا🤣🤣🤣🤣

شده از درد بخندی که نبارد چشمت...من در این خنده پُر غُصه مهارت دآرم.🙃 

یبارم شوهرم اورد رسوند منو خونمون از ماشین پیاده شدم برم داخل خونه که شدهرمدصدا زد گفت بیا این جا مونده رفتم کنار ماسین سرمو نزدیک شیشه اوردم ببینم چی جامونده که یهو خفتم کرد بوس و... ازینا همینجور منم همه بدنم بیرون ماشین سرم داخل ماشین دیدم از پشت سرم صدا میاد نگاه کردم دیدم زن همسایمون اومده آشغال بندازه 😂😂😅😅😅😅 دیگه ماهم خودمونو زدیم اون راه زن همسایه مه رفت ریز دوییدم خونه😂😅😅😅تا دلت بخواد ما سوتی داریم اینا خوباشن تازه

شب شام آبگوشت داشتیم نامزد منم دوست نداشت بهم گفت تخم مرغ بپز منم خیر سرم اولین بار بود واسه نامزدم چیزی میپختم و دست پختمو میخورد

هعیییی تخم مرغ شور شد😐

ولی طفلی هیچی نگفت همشو خورد😂

تو اعتیاد آورترین مخدر جهانی🤪که ترک کردنتمحاله🔗🌼 #ابروکمون_عاقامونم       از اوج   تا پروااااز۶۵۰     همیشه عشق باشد همیشه برکت😉😁😀  #پروازیم😎
2706