2726
عنوان

خونتون ..راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2296 بازدید | 188 پست
۸۵ متر . سه تا خواب و یه پذیرایی خیلی کوچیک داره ولی راضیم. خدا رو شکر

یه خوابش اضاف بوده

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

سالنت چند متره؟

خونه من ۹۰ متره...اصلا راضی نیستم

خونه باید بالای ۱۵۰ متر باشه

یه خونه دیگه داریم که ۱۰۰ متره....طبقه بالاشو میخوایم بسازیم دوبلکسش کنیم

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واای ۶۸ اذیت نمیشین؟چن تااتاق داره؟

تک خواب

نه خوش نقشست خوبه

بسمونه دیگه

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
متراژخونه خیلی مهم نیست یعنی راحت غصه نخور ما 135 راضی هستم

الان دونفریم اما همش حس میکنم چقدبده سالن کوچیک باشه ی وقت زشت نباشه و...

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
خب اگه میتونین و توانایی دارین بازسازی کنین یا تعمیر

مشکل اینه مستاجریم اینجا رو عجله ای گرفتیم 

ولی دیگه حوصله اساس کشی ندارم بیام بیرون 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
دقیقا منم همینطورم،زمستونا اصلا گرم نمیشه و مثل مسجد میمونه بخاطر بچه هام نمیتونم چیزی بذارم

حالا من هرچی وسایل میگیرم پر نمیشه 

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما تُنگ بودیم دریا بودیم ک ماهیمون نمیمُرد....
2706