2733
2734
عنوان

من دوست دارم اسمم افرا باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 781 بازدید | 69 پست
پس فردا طرف اسمش رو تغییر میده به البرز افرا چشمه فرهاد 😂😂😂 خورشید

بخدا نمیدونم اینایی که میگید چیه😂😂

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا نمیدونم اینایی که میگید چیه😂😂

ببین این اسم ها مال سریال نمایش خانگی هست اسمش ملکه گدایانه

کاش عاشق مهدی(عج) بودن مد میشد💔        کوهیم ما تا ایستاده ایم روی پاهامون...😎               ماهیم تا خورشید هست رهبر راهمون..          در هیچ اساس نامه ای،حق تماشای زیبایی تو بانو به رسمیت نشاخته شده است! خیالت تخت           تحریم کن چادر بکش ب روی همه چشم ها . برنامه صلح امیزی در کار نیست✌     خدایا ما برای تو تیپ زده ایم بگذار نپسندنمان مارا به چه نگاه غیر همین که بنده خوشتیپ تو هستم مرا کافیست😍   اگر میشد میخواستم پس از مرگم  چادرم را هم با من خاک کنید میخواهم روزی که دستهایم خالیست.... امانت مادرم بانو فاطمه را دستم بگیرم.. و به او پس بدهم .  آن ها چفیه را خیس می کردن تا نفس هایشان”آلوده شیمیایی” نشودمن چادر می پوشم تا از نگاه های آلوده”دور بمانم اینی که میگن مشکی رنگ عشقه یعنی چادرمو عشقه  (خانوم وکیل اینده) 
2728
نشی که عزیزمی    

منظورت از اینکه تولد بچه را سرگرمی چیه؟‌ منظور به دنیا اومدنش؟ راستی عشق سگا و طوطیا چیکار کنن پس :( منم دلم نمیاد بندازم قفس ولی خیلی دوست داشتنین

منظورت از اینکه تولد بچه را سرگرمی چیه؟‌ منظور به دنیا اومدنش؟ راستی عشق سگا و طوطیا چیکار کنن پس :( ...

اهنگ تتلوئه اره خیلیا هیچی از مادر شدن و پدر شدن نمیدونن واسه استحکام بیشتر رابطه و علاقه شون و سرگرم خنده های بچه شدن بچه میارن

منم عاشق حیواناتم بعد کنکور از حیوانات بیمار نگهداری میکنم نه سالم  چون اونا دوست دارن آزاد باشن نه توی اپارتمان و قفس

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را😍😁
2738
اهنگ تتلوئه اره خیلیا هیچی از مادر شدن و پدر شدن نمیدونن واسه استحکام بیشتر رابطه و علاقه شون و سرگر ...

اره برخلاف اینکه از تتلو بدم میاد ولی اینو خوب گفته !‌ درسته اما آدمیزاد هر چی دوست داره می خواد داشته باشه . راستی از کجا پیدا می کنی حیوونای آسیب دیده رو ؟ منم کنکوریم خیررسرم 🤦🏿‍♀️

2706