2733
2734

خانشون دو طبقه در ب حیاطه کنار اینحا ک اپارتمان ماس. البته اپارتمان مام شخصی سازه..

لونه مرغ و خروس درست کردن بالای خونشون رو پشت بومشون اونم خروس و مرغشون گندس.... بعد روانیمون گرده شب تا صبح... صبح تا شب هی صدا میدن.... ب خدا سرسام گرفتم... هیم پشت هم ن ک دو دقیقه صدا بدن خبرشون دیگه صدا ندن....

بعد منه بدبخت سگ تو خونه دارم از این عروسکی فانتزی ها اگه صدا از دیوار اومد از این بدبختم صدا میاد... 

یعنی همسایه روانیمون کرده مرغ و خروسش... خبرش منم حاملم😡😡

دوست من مشکل شما رو داشت مرگ موش ریخته بود دم لونشون از روی پشت بوم بعد مردن 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنگ بزنید شکایت کنید.همسایه ماهم شرایط شمارو داشت از یکی دیگ از همسایه ها شکایت کرد.کلا نگه داشتن مرغ و خروس و غاز و اینا چه در محیط ویلا چ اپارتمان اگر مزاحمت ایجاد کنه خلاف محسوب میشه.

این صفحه متعلق به من 
2728
نمیتونی ازش ایراد بگیری وقتی خودت حیوون خونگی داری  پنجره هاتو ببند تا صداشون نیاد

اون ها اصلا نمی دونن من چیزی دارم حتی همسایه تو اپارتمانمونم 

اینام اگه خبرشون صدا نمیدادن من مشکلی نداشتم

وای چقدر بی انصاف

اخه ناراحتی اعصاب گرفته بود میگفت وقت وبی وقت قوقولی قوقول میکردن

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2738
من دلم نمیاد

هیچکس دلشو نداره 

2706