2737
2739
عنوان

خدایی چجوری با پسرای کم سن رل میزنید یا ازدواج میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1896 بازدید | 163 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای منم

واقعا پسرا همینطوریشم عقلشون کمتره از دخترا کمتر میفهمن بیشترشون

اونوقت با یکی کوچیکتر از خودتم دوس بشی ک دیگه بدترررر

معمولا زنای مطلقه و بیوه و سن بالا افتخاره براشون که با مرد کوچیکتر از خودشون باشن

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2731

بستگی به عقل و شعور و بقیه شرایطش داره نه سنش

فرزندم تو هرگز به این دنیا که ارزش دیدن و زیستن ندارد نخواهی امد،و این تنها چیزیست که میتوانی به خاطرش به من افتخار کنی :)*کاربری مال دونفره.یه مجرد و یه متاهل.یه وقتایی سوالا و مشکلات بقیه رو هم میزاریم
پسرای سن بالا عشق و حالشونو کردن الان میخوان ازدواج کنن ولی کم سنا با احساس و عشق شروع میکنن.

اوهوم

🌹عالم همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 🌹                            🌹ایهیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ 🌹
2738
۲۰😂😂

بعد میگی جای پسرتن 😂فک کنم سن عقلیت بالاس

باو کاربره پسرم انقد بهم نگید" دخترم"                 بیخیال مگه دنیا چقده که بشینم اهمیت بدم ناراحت شم ترجیح میدم بگم به کتفم  عاشقه تاپیکای ترسناکم و فان    
۱۱ سال بزرگتر اصلا نرمال نیست شما هم به خاطر اینکه پدر و مادرت اختلاف سنی غیر معقول داشتن اینطوری شد ...

شاید  ولی درکل این اختلافو بیشتر میپسندم

🌹عالم همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 🌹                            🌹ایهیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ 🌹

کم سن ها زناشون همچین ازشون سواری میگیرن 😐عاشق زناشونم هستن اما بزرگا خیلی سیاست دارن میخان زنو تحت سلطه قرار بدن البته بعضیا فقط بعضیاشون خوبن

برای قبولیم توی کنکور 1400 یه صلوات میفرستین ممنون😍
چرا 

خیلی بزرگتر به چه درد میخوره وقتی هیچی از هیجانات تو نفهمه

وکارای تورو بچه بازی بدونه

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2706