2410
2553
عنوان

خدایی چجوری با پسرای کم سن رل میزنید یا ازدواج میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1893 بازدید | 163 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای منم

واقعا پسرا همینطوریشم عقلشون کمتره از دخترا کمتر میفهمن بیشترشون

اونوقت با یکی کوچیکتر از خودتم دوس بشی ک دیگه بدترررر

معمولا زنای مطلقه و بیوه و سن بالا افتخاره براشون که با مرد کوچیکتر از خودشون باشن

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2720

بستگی به عقل و شعور و بقیه شرایطش داره نه سنش

فرزندم تو هرگز به این دنیا که ارزش دیدن و زیستن ندارد نخواهی امد،و این تنها چیزیست که میتوانی به خاطرش به من افتخار کنی :)*کاربری مال دونفره.یه مجرد و یه متاهل.یه وقتایی سوالا و مشکلات بقیه رو هم میزاریم
پسرای سن بالا عشق و حالشونو کردن الان میخوان ازدواج کنن ولی کم سنا با احساس و عشق شروع میکنن.

اوهوم

🌹عالم همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 🌹                            🌹ایهیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ 🌹
2714
۲۰😂😂

بعد میگی جای پسرتن 😂فک کنم سن عقلیت بالاس

باو کاربره پسرم انقد بهم نگید" دخترم"                 بیخیال مگه دنیا چقده که بشینم اهمیت بدم ناراحت شم ترجیح میدم بگم به کتفم  عاشقه تاپیکای ترسناکم و فان    
۱۱ سال بزرگتر اصلا نرمال نیست شما هم به خاطر اینکه پدر و مادرت اختلاف سنی غیر معقول داشتن اینطوری شد ...

شاید  ولی درکل این اختلافو بیشتر میپسندم

🌹عالم همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 🌹                            🌹ایهیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ 🌹

کم سن ها زناشون همچین ازشون سواری میگیرن 😐عاشق زناشونم هستن اما بزرگا خیلی سیاست دارن میخان زنو تحت سلطه قرار بدن البته بعضیا فقط بعضیاشون خوبن

برای قبولیم توی کنکور 1400 یه صلوات میفرستین ممنون😍
چرا 

خیلی بزرگتر به چه درد میخوره وقتی هیچی از هیجانات تو نفهمه

وکارای تورو بچه بازی بدونه

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2706