2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما مشخصه چیزی نمیدونید از قانون جدب بدرود😂اگه میدونستید حتما اینم میفهمیدید ک موتور اصلی قان ...

چیزی که شما یاد میگیرید قانون جذب نیست گول زدن خودتونه . راحت طلبی خودتونه. اینکه بجای تلاش میرید سمت کارهای بیهوده

2728
تو دنیا چیزی به نام قانون جذب نداریم معلوم نیست این از کجا اومده اصن 

😁😁😁پس اینهمه روانشناس خارجی و داخلی درموردش نوشتن کشکه گلم🤗🤔

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی
چیزی که شما یاد میگیرید قانون جذب نیست گول زدن خودتونه . راحت طلبی خودتونه. اینکه بجای تلاش میرید سم ...

گلم شما چیزی نمیدونید از قانون لازم نیس بقیه ک ازش نتیجه گرفتنو محکوم کنید😐من خودم نتیجه گرفتم

خودمو گول نزدم، چون در کنار قانون جذب یادگرفتم ، با انرژی مثبت بیشتر تلاشمو بکنم، در حدیکه بعد ی مدت فهمیدم چقدر انرژی و توانم برای کار کردن و زندگی کردن بهتر شده، چقد حال زندگیم خوبه، شما باور نداری، اوکی ب بقیه چیکار داری میپری بهشون

شما اگه قوانین دنیا رو میخوای بشناسی از فیزیکدان بپرس نه روانشناس

چشم😌😂راس میگی روانشنلسی کیلویی چنده😁🤣

2738
گلم شما چیزی نمیدونید از قانون لازم نیس بقیه ک ازش نتیجه گرفتنو محکوم کنید😐من خودم نتیجه گرفتم خود ...

نکته رو نمی‌گیری.. مردم ایران راحت طلب هستن و کلا هر چیزی که راحت طلبیت باشه رو میرن دنبالش.. اینکه در کنارش تلاش کنی مطمئنا ثمره میده اما اینکه فقط بشینی ی گوشه خیر.. همینطور که بالا گفتم.

نکته رو نمی‌گیری.. مردم ایران راحت طلب هستن و کلا هر چیزی که راحت طلبیت باشه رو میرن دنبالش.. اینکه ...

خب معلومه ک تلاشم باید بکنی😳مگه میشه بدون تلاش

قانون جذب بهت یاد میده چطور کنار ارزوهایی ک داری، با حال خوب و انرژی مثبت تلاش کنی و زودتر بهش برسی ، وگرنه نمیگه بشین هی فک کن تا بهش برسی این کجاش قانون جذبه😂

خب معلومه ک تلاشم باید بکنی😳مگه میشه بدون تلاش قانون جذب بهت یاد میده چطور کنار ارزوهایی ک داری، ب ...

اما یک بچه ۱۴ ساله مثل شما فکر نمیکنه. تو گروه های تلگرامی ببین چجوری سر مردم رو کلاه میزارن

اما یک بچه ۱۴ ساله مثل شما فکر نمیکنه. تو گروه های تلگرامی ببین چجوری سر مردم رو کلاه میزارن

اونا ک اره قبول دارم... ب جشم خودم دیدم ب اسم قانون جذب چه کلاهبرادریا ک نمیکنن

2706