2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طوسی مشکیه خوشگله

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
2728

قرمزه..عکس کامل نداری ازش؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

طوسیه

🐄🐄با علف خوردن گاوها در مزرعه هیچ مشکلی  ندارم!اما به گاوهایی که در بین ما می گردند و عمر ما را میخورند معترضم.....!هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

سیاه سفید

قرمزه

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2706