2733
2734
عنوان

بیاین عکس بذاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 4394 بازدید | 401 پست
واستین عکساتونو اسکرین بگیرم 🤗 ستاد ایجاد رعب و وحشت در بین کاربران 😂😂

عه😐😐😐😐😐😱😱خوب شودزودپاک کردما😂😂

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
اینم من

ماشالله چقدر خوشگلی 😍😍😍😍

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جذابی.عیبی نداره.بعدپاکش‌کن😊😍

😍♥♥♥

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
قصد داشتم کوتاه کنم تو تولد پسرم یکم اتو زدم عکس انداختم پشیمون شدم 

نه بابا کوتاه نکن حیفه

سلام tranquility_آرامش .دلم برات تنگ شده.چراکاربریتولغوکردی😔💔tranquility_آرامش          دوست خوبی بودی ببخشبدکه قدرندونستم💔
2731
عه این شکلی هستی؟؟ 🥰🥰🥰😍😍

😂❤بله

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
بفرمایید بامیه و رنگینک خودم پززز😍😋😋

وای افرین.عالی درست کردی کدبانو.انگاربیرونی👌👌

2738
مگه اسمت بهار نیست؟؟  بهار 81بدنیا اومدی؟؟

نه اسم من آیدا 

اون بهار رو همینجوری نوشتم فک کردم میشه تغییر داد

نه دی ۸۱

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
این پشتیه هم ک منمممم

واقعا شبیه اون دختره تو پروفایلتی

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
ماشالله چقدر خوشگلی 😍😍😍😍

وای عشقمممممممممممممم.این‌کاربری جدیدمه میخواستم تگت کنم.هی میزدم کاربی_ نی نی سایت.کاربرنینیسایت.اسمت یادم‌نبود😢😢😢من همونسم که گفتم برم دیگه واسه درس واینا.خخخ البته فکرنکنم یادت باشه مال گیلانم🤭😘😘😘

2706