2041
2047
نازی ولی😍😍❤

مرسی😍

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش دنیا بهم یه دختر بده که بهم قول بده آدم هارو باور نکنه، زود دل نده آغوششو راحت نکنه، مثله مادرم نشه سکوت نکنه، از بلند پروازیاش سقوط نکنه کاش دنیا بهم یه دختر بده که بهش بگم صداشو جرات بده، بدونه با موهای اون کسی نَسَخ نمی شه، اگه نتونه مادر شه مرد تَلَف نمی شه کاش دنیا بهم یه دختر بده  که رحم کنه به زنی که متاهله، میخوام بدون اجازه مرد نفس بکشه، میخوام پرنده ها رو بدون قفس بکشه، می خوام فرشته نباشه خطا جزیی از زمینه، می خوام زن باشه، زن بمیره ، زنیت همینه 👌   مامان یه آقا پسر و یه دختر خانم تو راهی هستم 😍

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

تو تاپیک ایشون بودم عکس میزاشتیم کاربر 1400 زده بود جنسیت زن هی بوس میفرستادو میگفت عکسه کاملتا بزار ...

عجب چه بی ادب

دو این سایت هم راحت نیستیم

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
2039
عکسم‌نصفه بود.😂

😘😘

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  
من😌

رنگ چش خودته؟

( 🐐ار) ینی بزار🤪⬅️⬅️اختراع خودمه😁😁هرجا اینو دیدین بدونین منم🤪😁😁😁😁با تشکر🤪😂😂😂.نخندین🤪                                                                         🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️من با همه ی کائنات در سازشم💛💛💛من همه رو دوس دارم💛💛💛💛من به همه عشق میدم و عشق دریافت میکنم💛💛💛💛💛💛من در فرکانس بالای انرژی هستم💛💛🧚‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️🧘‍♀️
2051
من😌

چقدشبیه کتایون ریاحی هستی 

چشات چه خوشگله😍ماله خودته یالنزه؟

یاامام زمان(ع)مهدی جان بیا طاقتم سراومده 😔صبرم لبریزشده💔پس کی میایی😔😔😔کمیل_عشق_مامان بهترین دوستم ممنون که هستی 

نگار ملکه کورد هم خوشگل بوداا خواستم تگ کنم تعلیق شده☹️

وقتی عاشق میشوی👩‍❤️‍👨همه دنیایت محدود میشود در یک نفر😌در نگاهش😻در صدایش...☺️و چه خوشبختم منی که دنیایم خلاصه شده در❤️تو❤️ تویی که بودنت جبران همه نداشته هایم است🤩 دوستت دارم مرد من👩‍❤️‍💋‍👨💋                  sen hep kalbimin en ğüzeı yerindesin  
چقدشبیه کتایون ریاحی هستی  چشات چه خوشگله😍ماله خودته یالنزه؟

مشخصه ک مال خودشه لنز اینجور نیست

با عشقم بحثم شد ی ویس خالی برام فرستاد گفتمش این چیه گفت این یعنی دیگه بات حرفی ندارم        رفتم مایو بخرم، فروشنده بهم میگه واسه استخر میخوای😐گفتم نه چند روز دیگه عروسی دعوتم میخوام منحصربفرد ظاهرشم!!😂
1718