1874
2047

😐یه دلم میگه عکسمو بزارم یه دلم میگه نه😐😐😐

قبل از گرفتن قیافه از داشتن آن اطمینان حاصل فرمایید.‌.‌....                                                                                                          با تشکر😗😂                                                                                                                     (@parva_tt) تتل منه هاااا❤❤❤                                نگاه چپ بهش نکنیداااا😒😒😒

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032
😐یه دلم میگه عکسمو بزارم یه دلم میگه نه😐😐😐

بذا

#اکانت تعطیل💔😴ببین چی ساختم از خودم...🖤من زخمی حرف های مردمم…🖤تو که خوب یادته منو...🖤من بد نبودم بد شدم...🖤بدتر از این هم بشم حق دارم...🖤تو چی میدونی دربارم...🖤 goftino.com/c/ys0Ffs  حرفی...حدیثی... یجوری میرم...بمونی با خیالم زندگی کنی...💔 تو بمان و دگران...وای به حال دگران...💔🙃 هیشکی بفهمم نیست...هیشکی درکم نمیکنه...هیشکی یه ذره از غمم کم نمیکنه...💔 خداحافظت...خدای من کنارته تا ابد...💔

عسک

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2051

پسرم آینده نه چندان دور قرار بیاد بغل مامانیش❤

آقامایه روزاومدیم یه آدم خوشگلوخوشتیپو😎بغل کنیم تق🙄خوردیم به آینه 🍉به همین برکت قسم    😎😎        💖💖     حذف کن کسانی راکه باعث غمت می شوندبیش ازحدکه کوتاه بیایی ؛می شوی کوتاه ترین دیوار    گاهی ببخش وسردباش؛بگذاردلخوش نباشدبه گرمای وجودت که هروقت بخواهندکنارت بزنند💖  💖                   شخصیت من راباخود                                              اشتباه نگیر      شخصیت من چیزی است که من هستم امابرخوردمن بستگی داردبه اینکه توکی هستی (شکسپیر)😀😀خدای عزیزم ممنونم ازت که منو به مراد دلم رسوندی❤خرداد۱۴۰۰❤هزار بار شکرت😙😍

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

مردمی که سیاستمردان فاسدانتخاب می‌کنند،قربانی نیستند، شریک جرم اند😔دوره ما،دوره ی بدی شده!💔قبول دارم!!هوا غبار آلوده! تشخیص حق و باطل سخت شده😔💔ولی شهید همت راه حلش رو گفته🤩شهید همت میگه اگه راه رو گم کردین ببینید آتش دشمن کدوم سمت رو میزنه؟ همون جبهه خودیه!☺️الان دشمن کجا رو میزنه؟ 👈رهبر🤗برای اینکه گمراه نشی باید پشتیبان حضرت مهدی و نائب ایشون(رهبر)باشی🤩به دسیسه ها و حرفای دشمن گوش ندین که راه حق همینه!..میدونی یه زمانی معاویه هم جوری علیه امام علی شایعه ساخته بود که وقتی امام علی ع شهید میشن👈مردم میگن مگه اصلا   علی نماز میخواند؟..گرونی ها و مشکلات الان بخاطر انقلاب نیست!👌بخاطر انتخابه!طلبکار علی شدند آنها که ابو موسی اشعری را انتخاب کردند!☹️یکبار مردم پشت حسین را خالی کردند شهیدشد😢بسه دیگ🥺ازخیرخواهیbbcهمین بس که پرزیدنت فعلی رو تبلیغ میکرد😆

هیچ کس نباید بدون اجازه عکس دیگری رو بذاره در ضمن ماه رمضون غیبت نکنیم البته به خودمم میگما فقط باشما نیستم

می‌زند فرق علی کعبه، پلی رو به بهشت،،، چه مراعات نظرییست علی،، کعبه،، بهشت،،،،، علی را گر نداری بی نمازی 🖤

#اکانت تعطیل💔😴ببین چی ساختم از خودم...🖤من زخمی حرف های مردمم…🖤تو که خوب یادته منو...🖤من بد نبودم بد شدم...🖤بدتر از این هم بشم حق دارم...🖤تو چی میدونی دربارم...🖤 goftino.com/c/ys0Ffs  حرفی...حدیثی... یجوری میرم...بمونی با خیالم زندگی کنی...💔 تو بمان و دگران...وای به حال دگران...💔🙃 هیشکی بفهمم نیست...هیشکی درکم نمیکنه...هیشکی یه ذره از غمم کم نمیکنه...💔 خداحافظت...خدای من کنارته تا ابد...💔
1718