2737
2734
عنوان

از پوشك گرفتن

53 بازدید | 6 پست

پسرم ٢سال و نيمه و من درست ٦ماهه كه دارم باهاش كار ميكنم اما متاسفانه اصلا ياد نميگيره هر راهي رو امتحان ميكنم اما متاسفانه جواب نميده به نظرتون چيكار كنم

زود شروع کردی. باید حداقل ۲ سال و سه ماهش میشد. مرتب بگو جیش داری؟ اصلأ دعوا نکن. وقتی خیس کرد زود عوضش نکن بذار خیسی اذیتش کنه. در ضمن باید چند روز کامل برای اینکار بذاری و نگران نجس شدن خونه هم نباشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری یعنی‌؟شب ادراری داره؟ یا روزها چیزی نمیگه؟

بله شب ادراري داره حتي يه وقتايي بنده خدا خودشو حسابي خيس ميكنه اسماشونو بلده اما اصلا همكاري نميكنه والا اگه خودم ببرمش مياد اما اصلا خودش تمايل نداره همش دوست داره بريزه تو خودش خيلي كلافم كرده

2728
زود شروع کردی. باید حداقل ۲ سال و سه ماهش میشد. مرتب بگو جیش داری؟ اصلأ دعوا نکن. وقتی خیس کرد زود ع ...

حق باشماست اتفاقا مشاورم چن روز پيش بش زنگ زدم همين حرف شمارو زد متاسفانه خودم خيلي وسواسيم خيلي روي تميزي خونه حساسم

حق باشماست اتفاقا مشاورم چن روز پيش بش زنگ زدم همين حرف شمارو زد متاسفانه خودم خيلي وسواسيم خيلي روي ...

چاره ای نیست. اگه شاغلی باید مرخصی بگیری که تمام وقت برای اینکار باشی. انشاالله یاد میگیره. اصلأ دعواش نکن

۱براش محیط سرویس بهداشتی  رو جذاب کن..وقتی تمایل نداره بده یعنی براش کسل کننده اس..نمیدونم یه عروسک کوچیک مثلا یه حیوون خاص بذار داخل سرویس و با هر دفعه رفتن ب اونجا  ک جیش کنه یا هر چی ازون حیوونه جایزه بگیره..حالا یه شکلات یه برچسب یا هر چی

۲اصلا دستوری بهش نگو برو جیش کن..بگو مامان جیش داره تو همرام میایی عزیزم یا بگو اون حیوونه شنیدم جایزه گذاشته..بچه ها رو با بازی باید یاد داد ن با دستور

۳ازش اصلا سوال نپرس..نگو مامان جیش داری؟ بگو هر وقت جیش داشتی بهم بگو 

۴ امکان داره از سردی بدنش باشه حتما روغن سیاهدانه بگیر شبها ب ستون فقرات و زیر شکمش بمال و صبحونه های مقوی بهش بده

۵شبها حجم مایعاتش رو کم کن

۶ لباسش راحت باشه اگر خودش خواست اقدامی کنه اذیت نباشه..کش شلوارش راحت باشه