2726

اره خیبلللیییی خوبه برا من که موهام بلنده خیلیبی کاربردیِ

ولی مارکش یچی دیگس

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیه مارکش

Mac عزیزم

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

اونایی که دارن این برس و موهارو صاف میکنه؟؟اخه من خاستم بخرم گفتن این برس فقط خشک میکنه موهای خیسو

یه تازه عروسم و عااااشق کارمم ،تو طب سنتی میتونم بهتون مشاوره رایگان بدم hakim_herb  اینم پیجمونه،خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم ،همسرم طب سنتی خونده و منم دستیارشم 😍😍😍
چند خریدین راضین؟

۲ سال پیش گرفتم ۲۰۰ فک کننم

اولا راضی نبودم بلد نبودم موهامُ میکشید 

ولی الان از اتو بیشتر به کارم میاد 

اونایی که دارن این برس و موهارو صاف میکنه؟؟اخه من خاستم بخرم گفتن این برس فقط خشک میکنه موهای خیسو

نه عزیزم صاف میکنه 

موی خیسُ که اصلاااا نباید اینجوری خشک کرد میسوزه 🤦🏻‍♀️