2733
2734
عنوان

دیابت بارداریم لبه مرزه کمک

199 بازدید | 9 پست

سلام هم تیروعیدم هم دیابتم لب مرز بود

دکتر برا تیروعییدم قرص داد ولی دیابت گفت با رعایت

بهتر میشه قند ناشتام ۹۴ بود گفت باید زیر ۹۲ باشه

چیا بخورم پس تقریبا همه چیزو حذف کرد گفت فقط کبابی بخور که کلا از کباب و برنج متنفرم😑

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مصرف نون رو کم‌ کن شیرینی جان هم کم کن هیچی رو حذف نکن چون بارداری نمیتونی نخوری یه وقت دلت می‌خواد

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2728
ابجی منم باردار هست اونم لب مرزه خیلی چیزا رو واسش حذف کرده  تو باردا ي طبيعي هست بالا میره نت ...

اون چیا میخورع

در تاریخ💖 ۱۸ اسفند ماه۹۹💖 یه بی بی چک تو خونه داشتم گفتم شانسی بزنم ببینم چیه که دیدم بههههله مثبت شد😍😍۱درصد هم فکرشو نمیکردم...💁خدایا ممنونم که منو لایق مادر شدن دونستی💕
این که خوبه من قند ناشتام بالای ۱۳۰بود.فقط رژیم و قند رو کاملا حذف گن

حتی بیسکوعیتم نخورم؟لبنبات چی؟

اون چیا میخورع

اون طفلی این قدر حالش بده که میگه آرزو دارم بتونم یه لیوان آب خنک بخورم 

اون نمیتونه چیزی زیاد بخوره بیشتر نون و ماست و  میوه و یه خورده خشکبار فقط میخوره 

خدایا شکرت 🙏🏻
2738