2726
عنوان

خانومها قرص آرامبخش میشناسید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 50 پست
مرسی عزیزم بعد خوردنش چه حسی داری؟

خواب اوره

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فلوكستين  كلرودياپوكسايد  من خودم مصرف ميكنم

ممنون عزیزم

بعد خوردنش چه حسی داری؟

رفتارات کنترل میشه؟

ببخش میپرسم توام موقع عصبانیت واکنشهای هیجانی نشون میدی؟

مثل مثلا داد زدن یا شکستن وسیله یا سعی واسه آسیب زدن به شخص مقابل؟

...
😔

سرت بالا🤕

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2728
ممنون عزیزم بعد خوردنش چه حسی داری؟ رفتارات کنترل میشه؟ ببخش میپرسم توام موقع عصبانیت واکنشهای هی ...

بله 

من ميرم خونه مادرشوهرم اعصابم بهم ميريزه از رفتارهاي ازار دهنده اشون 

عصبي هم كه ميشم كلا ديوانه ميشم چون حق امو خيلي خوردن و اجازه حرف زدنم نميدن تا حرف بزنم محكومم

دكتر رفتم بهم كلرودياپوكسايد داد 

گفت وقتي نرمالي نخور وقتي داري ميري جايي يا نزديك پريودته ميدوني خاطرات گذشته روح و روانتو ميريزه بهم قبلش بخور 

ميخورم آروم ميشم 

حتما قبل از شرايط تخريب كننده بخور كمتر ميريزي بهم 

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
تو منی یا من توام😔 ممنون از راهنماییت  امیدوارم خوب شیم❤

عزيزمي 

من خودمو ميزدم ديگه احساس ميكردم زندگيم نابود شده 

بدجوري بيچاره ام كرده بودن😢

الانا ميخوام برم اونجا ميخورم يدونه بس هست

اينجا تو سايت يه قسمت داره مشاوره هست، بپرس جوابتو ميدن ادماي متخصص نه مثل ما ادم معمولي ها 

كلا مشاوره هست پايين همين صفحه اصلي 

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
عزيزمي  من خودمو ميزدم ديگه احساس ميكردم زندگيم نابود شده  بدجوري بيچاره ام كرده بودن😢 ...

اخ😔

من گاهی صورتمو چنگ میزدم

ناخن کاشت کردم ک تیز نباشه نتونم اینکارو بکنم

یا پوست کنار ناخنمو میجوم 

کلا دیوونه شدم رد دادم

...
اخ😔 من گاهی صورتمو چنگ میزدم ناخن کاشت کردم ک تیز نباشه نتونم اینکارو بکنم یا پوست کنار ناخنمو م ...

اهميت نده عزيزم جوان هستي هنوز 

به فكر پيشرفتت باش اگر جايي شاغل نيستي كار پيدا كن، هنر ياد بگير زبانت رو خوب كن 

هيچم حيف نشديم 

تااخر عمرت جاي زندگي داري 

من كسي رو ميشناسم ٥٠ سالگي شوهرش بهش خيانت كرد چند سال زنه غمگين بود الان شوهر كرده وضعش توپه...

خدارو داري خودتو داري پر از استعدادي 

فقط به چيزاي خوب فكر كن 💐

اخ😔 من گاهی صورتمو چنگ میزدم ناخن کاشت کردم ک تیز نباشه نتونم اینکارو بکنم یا پوست کنار ناخنمو م ...

از مشاوره رايگان سايت كمك بگير

اهميت نده عزيزم جوان هستي هنوز  به فكر پيشرفتت باش اگر جايي شاغل نيستي كار پيدا كن، هنر ياد بگ ...

❤🙏🏻ممنون از انرژیت عزیزم

ببخشید وقتتو گرفتم فقط ۱ سوال

احساس خستگی مفرط نداری؟

من بدون اینکه کاری کنم همیشه خسته م

بذارنم دو روز پشت هم میخوابم!

...
❤🙏🏻ممنون از انرژیت عزیزم ببخشید وقتتو گرفتم فقط ۱ سوال احساس خستگی مفرط نداری؟ من بدون اینکه کا ...

من نه 

يه هدف براي خودت در نظر بگير كه شوهرتم مخالف نباشه 

فقط تلاش كن بهش برسي 

يه انرژي خاصي ميگيري 

مثلا يه مدرك مخصوص معماري رو بگيري يا مدرك طراحي بگيري انرژيت برميگرده

بكمپلكس هم خيلي خوبه شاد ميشي (ويتامين گروه ب )

مثلا كاهش وزن رو بزار هدف ات براي تنبلي تخمدان هم عاليه 

من نه  يه هدف براي خودت در نظر بگير كه شوهرتم مخالف نباشه  فقط تلاش كن بهش برسي  ي ...

خیلی ممنونم خیلی خوب راهنماییم کردی خدا خیرت بده❤

بله حق با توئه اراده م قبلا عالی بود.فقط کافی بود چیزیو بخوام تا بهش برسم اما الان خیلی ضعیف شده.ممنون از کمکت🙏🏻

...
2706