2726
عنوان

خسته شدم از اینکه دارم یا ندارم

113 بازدید | 9 پست

بچه ها نامزدم یه روز قبل اینکه تست کرونا  بده بامن تماس خیلی  نزدیک داشته الان تستش مثبت شده حالش خوب نیس ولی من هیچ علامتی ندارم و حالمم خوبه مامانم میگه تو الکی میگی کرونا داری که کمکم نکنی  

ناقلی حواست باشه

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ینی چقد طول میکشه علائمش رو نشون بده  مامانم خیلی غر میزنه میگه تو نداری الکی بهونه در میاری&nb ...

حداقل یک هفته تا دو هفته

شما کاملا تا دوهفته ماسک بزن تو خونه بعد از حمام و دستشویی حتما ضدعفونی بکن

وا مادرتون تلوزیون نمیبینه گوشی نگاه نمیکنه بلاخره پهارتا کلمه با تلفن حرف نمیزنه بدونه اوضاع چیه

بگو شما ده روز وقت بده بعد اون برات گردگیری میکنم من بفکرشمام  شما بفکر کار هستید😐😐

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
حداقل یک هفته تا دو هفته شما کاملا تا دوهفته ماسک بزن تو خونه بعد از حمام و دستشویی حتما ضدعفونی بک ...

مامانم کلا سیستمش اینجوری من بمیرم هم مهم نیس براش ولی کارای خونه اش انجام بشه در این حد 😑😑😐😒🤭

مامانم کلا سیستمش اینجوری من بمیرم هم مهم نیس براش ولی کارای خونه اش انجام بشه در این حد 😑😑😐😒🤭

اشکال نداره شما با ماسک و دستکش کارارو انجام بده کم کم چاره ایی نیست ولی رعایت کن به دردسرش نمی ارزه

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید