2726
عنوان

دکتر افسانه ساسانی کرج

| مشاهده متن کامل بحث + 3646 بازدید | 38 پست
افرین دکتر حجت میگن بد اخلاق ولی کارش خوبه  من تهران زندگی میکنم اما بزرگ شده کرج هستم ایشون د ...

ببین عزیزم من ضربه بدی خوردم میدونم آدم دوست داره بهترین جا بره ولی من با اینکه خونم نزدیکه به دکتر حجت ولی اونم اصلا قبول ندارم میگم چرا دکتر که به شدت مطبش الکی شلوغ من یک بار رفتم ویزیت بشم عز ساعت ۱ تا ۷ غروب معطلم کرد بعدش همش تو مطب از این اتاق به اون اتاق رفتم چون یکی شرایطتو مینویسه یکی میبرتت رو تخت میگه آماده شو دکتر بیاد خیلی علافی الکی داره خود دکتر اصلا مشکلت نمیپرسه این خانم هایی که اونجا کار میکنن همه کارو انجام میدن در صورتی که تو باید با دکترت حرف بزنی همش میگن حیس صدا در نیاد دکتر عصبانی میشه بعد کلی دکتر روت ایراد میزاره بدون هیچ آزمایشی من که افسرده شدم از اونجا اومدم بیرون بعد از بین دوستام تحقیق کردم دیدم خیلی خطای پزشکی داره به مادر دوستم قرص پرستات تجویز کرد بود یا توی عملش مثانه یکی دوخته بود خیلی چیزا بود الان دقیق یادم نمیاد من برام راحت تر بود برم پیش ایشون ولی با چیزایی که شنیدم و چیزی که خودم تو مطب دیدم واقعا حالم بد کرد بازم نظر خودت مهمه عزیزم دکتر چیزی نیست که بشه به کسی پیشنهاد داد شاید برای بعضی ها خوب جواب بده وبرای بعضی آدما خوب نباشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه چیز دیگه ببین تهران دکتر های خوبی داره بگرد خیلی بهتر از کرجی ها هستن

من میخوام بعد از انتقالم بیام کرج استراحت کنم خونه مامانم ولی بازم کارام صد درصد مشخص نیست اگر خدا بخواد مشکلی نداشته باشم خونه خودم میمونم ولی خب ی سری چیزا قابل پیش بینی نیست

2728
من میخوام بعد از انتقالم بیام کرج استراحت کنم خونه مامانم ولی بازم کارام صد درصد مشخص نیست اگر خدا ب ...

عزیزم انشالله خدا کمکت کنه که زود باردار بشی وبارداری راحتی داشته باشی برای منم دعا کن لطفا مرسی

عزیزم انشالله خدا کمکت کنه که زود باردار بشی وبارداری راحتی داشته باشی برای منم دعا کن لطفا مرسی

ممنونم از دعای قشنگت گلم انشالله خدا گشایشی توی کار همه اونایی که دوست دارن مادر بشن بکنه و هر چه زودتر همه به آرزوشون برسن الهی امین

من پیش این دکتر ای وی اف کردم الان دوقلو باردارم ۹ هفتمه یکم لکه بینی قهوه ای دارم تاپیکتو دیدم نگرا ...

عزیزم نگران نباش فقط سعی کن اطلاعاتت بالا ببری نذاری فکر کنه هیچی حالیت نیست وقتی بفهمه که یه چیزایی سر در میاری بهتره ولی باز خودت باید حواست به بارداریت  باشه چون دکتر دلسوزی نیست عزیزم نگران نباش انشالله بچه هاتو‌به سلامت به دنیا میاری 

واقعا دکتر مضخرفیه

من تازه اقدام کرده بودم برای بارداری و رفتم پیشش منو بست به دارو هورمونی و هی هم سونو میکرد... بعد گفت هایپرشدی... اونم بعد سه جهاربار سونو 😐😐😐😐😐اون هایپرشدن هم عوارض برام داشت و مشکل کلیه دارم ازاونموقع

به لطف خدا عیدیمو از دست باب الحوائج حضرت عباس و امام حسین میگیرم. ان شالله تو سال جدید من مادر شدم.من منتظر نگاهتم آقا جان.....