2058
2079
عنوان

بیایین عکسای عقدم 😍 + عکس

192720 بازدید | 1624 پست

خانوما عکس لباسام وسیله هام حلقه ها تاج گل و دستبند و..... همه رو میزارم 😘😘❤️❤️

صبر کنید 💋😍

بعد نظر بدین چطور بودن 💋💋💋

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور ❤️.       کرمانجم 😎✌🏻

بذار

یه افسانه قدیمی هس میگه اون قسمت هایی از بدنتون که خال داره در زندگی قبلی توسط معشوقتون بوسیده شده  وهرچه تیره تر باشه تعداد دفعاتش بیشتر بوده!!!💜🍃حالا کجاتون خال دارین؟😉سرنوشترابایدازسر،نوشت...ایمان دارم که خدا روی خوش زندگی رو بهم نشون میده😻خدایا شکرت🙏🏻🌸

بدو😍

با من عز منطق حرف نزنین من اسطورع زندگیم پاتریکه..🙄🍃.                                                                               پاتریک: باب میشه یخچالتو قرض بگیرم؟                                   باب اسفنجی: مگه یخچال خودت چشه؟                           پاتریک:هیچی فقط خالیه..🥺
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2064

گذاشتی لایک کن 

انقدرازاملام ایرادنگیریدخودم املای صحیح کلماتومیدونم فقط چون سریع تایپ میکنم دنبال حرف درست نمیگردم اونی که راحتترمومیزنم🌹🌹 سرنوشت انسان هارافقط محبت مشخص میکندوبس
2051

باشه

یه آدمایی هستن که میان تو زندگی آدم... یهویی،بی صدا،آروم...میان و با خودشون یه عالمه چیزای خوب میارن...عشق”لبخند”حمایت”آرامش....یه عالمه حسای خوب میدن.حسایی که هیچوقت نداشتی...میان و بهت میگن همه آدمها بد نیستن...و تو میفهمی آدمهای خوب هنوز هستن هرچند کم...تو اومدی تو زندگیم و فقط خدا میدونه که چقدراز اومدنت خوشحالم...از وقتی تو اومدی هر لحظه و هر ثانیه اش بهترین وقتای زندگیم بوده و هست و خواهد بود...من هر روز عاشقترت میشم همسرم 😍تو بهم ثابت کردی مرد تر از خودت وجود نداره😍

مبارکه خوشبخت بشی🌷❤🧿

بعضی از کاربرا اینقد عقده دارن ک میان اینجا خودشونو خالی کنن اونا همشون دایورتن😉🤪😛ی عده هم هستن با عکس های بیخودشون میرین.ن  توی تاپیک طرف😡😤😤😡آآآآهای باتوهستم قبل اینکه ریپ بزنی مطمئن شو بتونی با من بگیری🙆‍♀️🙆‍♀️
2082
1718