1874
2075
عنوان

بیایین عکسای عقدم 😍 + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 192722 بازدید | 1624 پست
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077

مبارکه گلی. بسیار زیبا❤خوشبخت باشی همیشه

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری درون من💞 راستی دو تا تصمیم گرفتم😊❤تصمیم اولم: هرکتابی ک در حال خوندنش هستم و مفید میدونم، ب دوستان نی نی سایتیم معرفی میکنم.❤👈 این مدت: کتاب "جز از  کل" نوشته استیوز تولتز ترجمه پیمان خاکساز🌹🌹تصمیم دومم: من به خاطر آرامش خودم با کسی بحث نمیکنم. دوست عزیز همیشه حق با شماست🌹🌹 اگر رعایت نکردم، میتونید تذکر بدید.❤ 
2032
2081

قشنگن همش خوشبحت شی

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدم⁦❄️⁩چالش حرف ناشناس https://harfeto.timefriend.net/16233210333562    اگه حرفی هست میشنوم 💙                                                      یه وقت هایی باید حرفاتو بخوری ، تکبر و خودبینیت رو له کنی، غرورت رو کنار بذاری و بپذیری ک اشتباه کردی.این تسلیم شدن نیست، بالغ شدنه . واقعا خواسته زیادیه هنوزم بعد این همه وقت ازت انتظار یه معذرت خواهی رو دارم ؟بخوام قبول کنی که بهم ضربه زدی .بخوام عین من زجر بکشی . بخوام که همه ی کارا و موقعیت هایی که سرم آوردی گردن بگیری .بخوام چیزی ک من کشیدم رو تو هم تجربه کنی...ولی میدونم نمیکنی ، واین چیزیه که مجبورم قبولش کنم چه بخوام چه نخوام! همه فکر میکنن من کنار اومدم و فقط گاهی ناراحت میشم ، اما نه من همیشه ناراحتم، خوب نیستم اما یادم میاد خوب بودن چه شکلیه ،بنابراین میتونم اداشو دربیارم . تکه تکه ی وجودم ازت خسته شده ، خستم از گریه های مداوم ، از لحظاتی که رعشه به قلبم میندازه .خسته ام از این ک خوشحال بودنم به این وابسته باشه ک تو بهم توجه میکنی یا نه ، خسته ام از اینکه احساس کنم انگار کل دنیا داره رو سرم خراب میشع .اگ حذف کردن من باعث میشه حس کنی زندگی بهتری قراره داشته باشی پس اینکارو بکن ،اگرچه هرگز سعی نکن دوباره برگردی وقتی ک فهمیدی من هرگز مشکل تو نبودم .
1718