2058
2061
عنوان

بیایین عکسای عقدم 😍 + عکس

192077 بازدید | 1624 پست

خانوما عکس لباسام وسیله هام حلقه ها تاج گل و دستبند و..... همه رو میزارم 😘😘❤️❤️

صبر کنید 💋😍

بعد نظر بدین چطور بودن 💋💋💋

رمز ارز ها + آینده = خوشبختی   کرمانجم 😎✌🏻

بذار

یه افسانه قدیمی هس میگه اون قسمت هایی از بدنتون که خال داره در زندگی قبلی توسط معشوقتون بوسیده شده  وهرچه تیره تر باشه تعداد دفعاتش بیشتر بوده!!!💜🍃حالا کجاتون خال دارین؟😉سرنوشترابایدازسر،نوشت...ایمان دارم که خدا روی خوش زندگی رو بهم نشون میده😻خدایا شکرت🙏🏻🌸

بدو😍

با من عز منطق حرف نزنین من اسطورع زندگیم پاتریکه..🙄🍃.                                                                               پاتریک: باب میشه یخچالتو قرض بگیرم؟                                   باب اسفنجی: مگه یخچال خودت چشه؟                           پاتریک:هیچی فقط خالیه..🥺
2032

گذاشتی لایک کن 

انقدرازاملام ایرادنگیریدخودم املای صحیح کلماتومیدونم فقط چون سریع تایپ میکنم دنبال حرف درست نمیگردم اونی که راحتترمومیزنم🌹🌹 سرنوشت انسان هارافقط محبت مشخص میکندوبس
2051

باشه

یه آدمایی هستن که میان تو زندگی آدم... یهویی،بی صدا،آروم...میان و با خودشون یه عالمه چیزای خوب میارن...عشق”لبخند”حمایت”آرامش....یه عالمه حسای خوب میدن.حسایی که هیچوقت نداشتی...میان و بهت میگن همه آدمها بد نیستن...و تو میفهمی آدمهای خوب هنوز هستن هرچند کم...تو اومدی تو زندگیم و فقط خدا میدونه که چقدراز اومدنت خوشحالم...از وقتی تو اومدی هر لحظه و هر ثانیه اش بهترین وقتای زندگیم بوده و هست و خواهد بود...من هر روز عاشقترت میشم همسرم 😍تو بهم ثابت کردی مرد تر از خودت وجود نداره😍

😂😂

عظمت در نگاه توست نه در آنچه که می بینی🌼🍃🌼 قلبم با هر تپشی قصه عشق تو را می گوید💕💕 خدا یکی عشق یکی😍😍   زندگی من خلاصه میشه در نفسهای عشقم و دختر کوچولوم♥️♥️ من به فداتوووون😚😚😋😋💞💞💙💙
1718