2733
2734

یک هفته سابلیمینال پوست گوش دادم کوچکترین تاثیری ندیدم عوضش کردم و یه مدل دیگه از پوستو گوش دادم بازم تاثیر نداشت. سابلیمینال دندون رو دو هفته گوش داوم اونم هیچ تاثیری نداشت حتی کوچکترین تاثیری ندیدم در صورتی که توی کامنتا همه نظرات خوبی رو نوشته بودن طرف گفته بود یه بار گوش دادم فلان اتفاق افتاد پس چرا روی من تاثیری نداره؟

من اعتقادی ندارم،تازه شنیدم کلی ضرر هم داره

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی شماهااا واقعا فک کردین اینا تاثیر داره؟عجبببب

یکمم عقل خوبه والا

ببین اینا فقط تلقینه .ک ب خودت تلقین میکنی من خوب شدم در حالی ک اصلا عوض نشدی فقط خودت ب خودت تلقین میکنی و ی حسی خوبی میگیری.

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2738
چه ضرری؟

بزن تو نت میاره برات،منم هم تو نت خوندم هم همین سایت.بازم مطمئنم نیستم گلم

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
بلاخره شک توی وجود همه هست حتی اونایی که نتیجه هم گرفتن باورشون نمیشه که سابلیمینال تونسته روشون تاث ...

باید رفتارت جوری باشه که واقعا به خواسته تا رسیدی نه اینکه در آینده میرسی تو حال باش نه آینده 

با قانون جذب و نوشتن نامه به فرشته ها خیلی خوب جواب میگیری،تمرینات ۲۸ روزه شکرگذاری رو انجام بده

در مورد چجوری انجام دادنش توضیح میدی؟

چکار باید بکنیم

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
2706