2733
2734
عنوان

خواب دیدم تف کردم 😐

207 بازدید | 19 پست

خاب دیدم خاهرم داره گریه میکنه رفتم بغلش کردم گفتم گریه نکن نوازشش میکردم بعد اشکاش ریخت تو دهنم شووووووور بود یواشکی آب دهنمو داشتم میریختم بیزون از خاب پریدم دیدم تو واقعیت دارم تف میکنم 😐 مامانم بالاسرم بود خجالت کشیدم

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️

خخخخ😂

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بخاطر فکر و خیاله تعبیری نداره قبل خواب تف کن حتما 😂😂

😂😂خداروشکر جیش نمیکردم تو خاب

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
خدایی چجوری تو خواب داشتی تف میکردی😂 راه میرفتی تو خواب ؟؟

نه 😂 تو بغل آبجیم بودم تو خاب بعد مثلل میخاسم ابجیم نفهمه ناراحت نشه داشتم آررررروم آب دهنمو میریختم بیرون 😂

من کلاس سوم بودم خواب دیدم داشتم جیش میکردم بیدار شدم تو واقعیتم....کمی تشک خیس شده بود     ...

ای جان 😍😂

2706