2733
2739
عنوان

لطفا کسایی که تجربه بارداری دارن بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 122 بازدید | 22 پست
آره واقعا😂😂😂 ولی تو سایت خوندم اکثرا همه کسایی که قرص کلومیفن میخورن همون ماه باردار میشن

اینا رو ول کن به تجربه این حرفا نیست من خالم ماه اول باردار شد درست ماه عروسیش منم فکر میکردم ماه اول باردار میشم و نقشه کشیدم بچه بعد عید باشه تا هم تاریخ ۱۴۰۰ بشه هم بهار بشه دوست نداشتم تابستون بشه ولی تجربه نشون داد اصلا به نقشه ما ها نیست بچه هر و وقت دلش بخواد میاد من تابستون دوست نداشتم ولی الان دقیقا اول تابستون دنیا میاد 😦😑😑😑

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
اگر اینقدر مطمئن و راغبید به انجام این کار، عزیزم یه حوری برنامه ریزی کن که امتحانت بیفته تو سه ماهه ...

والله من ماه ۵ ۶ هم استراحت نداشتم همه میگن ۳ ماهه دوم دوران طلایی بارداری هست من که تجربه نکردم 😩😩

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا کسی بهم نمیگه؟!🤧🤧🤧از کجا میفهمین کیست دارین؟من سه سال پیش سونو دادم اصلا نداشتم،حالا ممکنه دا ...

ببین من نشونه‌هام از کیست اینا بود:

پر مویی کل بدن موی زائد روی صورت و...

یه ذره کم پشتی موهای سرم

یه ذره چاقی دور شکمم

و ابنکه من از نوجوونی وقتی پریود میشدم سمت چپم خیلی درد میکرد و دلدردای شدید داشتم که بعدا رفتم سنوگرافی گفتن تخمدان چپت پلی کیستیکه.ماهی که گذشت قرص ال دی برای رفع کیست خوردم تو پریودم اصلا درد نداشتم.

اینا رو ول کن به تجربه این حرفا نیست من خالم ماه اول باردار شد درست ماه عروسیش منم فکر میکردم ماه او ...

ناشکری نکن. خداروشکر کن که باردار شدی و دعا کن سالم دنیا بیاد انشالله. بهار و تابستون نداره😊

2731
ببین من نشونه‌هام از کیست اینا بود: پر مویی کل بدن موی زائد روی صورت و... یه ذره کم پشتی موهای سرم ...

مرسیییییییییی 💜💜💜🌸🌸🌸🌸 دوباره

🌟Life begins at the end of your comfort zone🌟
ناشکری نکن. خداروشکر کن که باردار شدی و دعا کن سالم دنیا بیاد انشالله. بهار و تابستون نداره😊

نه بابا ناشکری نکردم من میگفتم توی هوای گرم نباشه چون گرما بدم میاد ماه آخر بارداری هم معمولا یکم سنگین میشه با هوای گرم سخت میشه ولی خب خواست خدا این بود اینو گفتم یعنی بدونی آدم نقشه میکشه ولی اونی نمیشه  که میخوای معمولا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738