2733
2734

من اول نفهمیدم چی گف گوشی قط شد تازه فهمیدم

بچها بهم گفت برو گفتم بااشه بعد ک خدافظی کردیم گفت منوووو گفتم بله گف مامانم میخواد برا شهرستان اول بهش بگو بعد برو عصبی شدم گفتم من از مامانتم باید اجازه بگیرم گف ن امکان داره صدات کنه بعد خونه نباشی برا همین میگم گفتم اها باشه خدافظ 

ولی الا میبینم خب من برم پایین چی بگم باز همون اجازه گرفتن میشه که

چیکار کنم بچها حالم داره بهم میخوره از دنده چپ بیدار شدم

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خو برو بگو داشتم میرفتم بیرون گفتم قبلش بیام ببینم کاری چیزی ندارین

ببین منو🤨                                    بخند😬                                    بخند عمو ببینه😉                                                                آخ قربون خنده هات، همیشه بخند خوب؟! بذار زندگی بفهمه زورت بهش میرسه                                                               
2728
خب برو پایین بگو مامان من دارم میرم خونه مادرم کاری باهام نداری 

مامانش خیلی پروعه قبلا کاراشو میکردم برا محظ رضای خدا اخر برگشت ب دخترش گفت خونرو خوب جارو نمیکشه ازون ب بعد دس ب سیا سفید نمیزنم اصن رو نمیدم بهش خیلی خدا نشناسه دوسش ندارم اصن نمیخام قیافشو ببینم وقتی میبینم حالم بد میشه

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁

سیاست داشته باش زندگیتو برا چی تلخ میکنی 

مردا عاشق اینن زنلشون زبون بریزن برا ننشون

تو هم خودتو عزیز کن پیششون 

برو پایین 

نه اینکه ازش اجازه بگیری 

مثلا برات مهمه مادرشوهرت ، باهاش بشین سرحرفو باز کن ک مثلا چه خبرا چیکارا میکنی برنامت چیه 

خو برو بگو داشتم میرفتم بیرون گفتم قبلش بیام ببینم کاری چیزی ندارین

مگ من نوکرشم قبلا کاراشو میکردم با کمر دردو شکم درد بجای دستت درد نکنه ب دخترش میگه چارم چیه میزارم بیاد خونمو تمیز کنه وگرنه اصن خوب تمیز نمیکنه

ازش بدم میاد مهربون نیس

سیاست داشته باش زندگیتو برا چی تلخ میکنی  مردا عاشق اینن زنلشون زبون بریزن برا ننشون تو هم خو ...

ن سخت در اشتباهی بقیه جاریام همین‌ کارو کردن ک این زنه سوارشون شده ب من یه تو نمیتونه بگه رو دروایسی داره باهام

2738