2737
2734
عنوان

نوزادم شبا با شیر خودم سیر نمیشه

205 بازدید | 16 پست

همش بهونه میگیره و شیر میخاد همش زیر سینه خوابش میبره یا اینکه همش میخاد بخوره تا آروغشو میگیرم میذارم روجاش باز دوباره نق میزنه شیر میخاد تا یه شیشه آبجوش نبات یا نبات داغ میدم میگیره میخوابه

دلدردم نیست

چیکارکنم🤦

چه شیر خشک کمکی بدم که از شیر خودم زده نشه؟

اصلا چیکارکنم خداااا

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙

عزیزمممم 

ببین بعضی موقع ها اصلا بحث شیر نیست دوست دارن میک بزنن اروم شن 

به نظرم وقتی احساس کردی شیر کامل خورده دهنش پستونک بزار 

خیلی عالی میشه از الان پستونک عادتش بدی 

اگه پستونک نمیخوره یکم شیرینش کن یا با شیر خودت اغشته کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه داری همینه دیگه سیرم باشه نق میزنه😍

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
2731

عشقم ازدکترش بپرس خب برادر زاده منم بود اما سعب کن کلا ب شیدخشک عادت نکنه دکتر واسه برادر زاده اه من اپتامیل و تجویز کرد چون خیلی شبیه شیدمادره حالا تو ببرش امروز پیش دکترش ببین دکترش چی میگه خودتم چیزا شیرافزا بخور بقول مادر بزرگم اینا شیرت بهر نداره بچه سیرنمیشه

22روزشه

اون شیر نمیخواد فقط میخواد یه چیزی تو دهنش باشه بهش پستونک میدادی کاش .چون دکتر پسرم میگفت هر دوساعت به بچه شیر بده هر گریه بچه به خاطر شیر نیست منم زیاد شیر میدادم . از ماه چهارم شیرخشک دادم شبا بهش فقط تو خواب راحت میخوابید اپتامیل دادم

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2738
عزیزمممم  ببین بعضی موقع ها اصلا بحث شیر نیست دوست دارن میک بزنن اروم شن  به نظرم وقتی ا ...

بهش میدم ولی بازم غر میزنه فکر کنم گشنه می مونه

اون شیر نمیخواد فقط میخواد یه چیزی تو دهنش باشه بهش پستونک میدادی کاش .چون دکتر پسرم میگفت هر دوساعت ...

پستونکم میدم ولی نمیخابه و همش دهنش بازه که شیر بدم بهش

[QUOTE=185536919]خشک من نان دادم سینمو هنوز مک میزنه اما ن زیاد منم دیگه بیخیال سینه خودم شدم دلدرد میکنه بچمو[/QUOTE

انقد خستم شبا دیگه کمر نمی مونه برام بس که نشستم و شیر میدم

اصلا سیر نمیشه

عشقم ازدکترش بپرس خب برادر زاده منم بود اما سعب کن کلا ب شیدخشک عادت نکنه دکتر واسه برادر زاده اه من ...

اتفاقا شیرم زیاده

ولی به قول تو سبک و آبکیه  شاید

چون زیاد غذا نمیخورم و اینا

دخترمنم همینه عاشق مکیدنه از گرسنگی نیست چون من شیرخشکم میدم ولی  تازیرسینه ندم آروم نمیشه 

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       
دخترمنم همینه عاشق مکیدنه از گرسنگی نیست چون من شیرخشکم میدم ولی  تازیرسینه ندم آروم نمیشه  ...

دیگه شبا از بیخوابی پدرم دراومده

به هر دری میزنم یه ساعت بتونم بخوابم

2706